banner30

banner62

Gaziemir Kızılay'dan Mardin'e 'Gönül Köprüsü'

Türk Kızılay Gaziemir Şube Başkanlığı 'Gönül Köprüsü' projesi kapsamında Mardin'in Midyat ve Dargeçit ilçelerinde gıda dağıtımı yaptı.

YAŞAM 05.11.2021, 09:48 05.11.2021, 09:52
Gaziemir Kızılay'dan Mardin'e 'Gönül Köprüsü'

Türk Kızılay Gaziemir Şube Başkanı Davut Dinçel, "Türk Kızılay Gaziemir Şube Başkanlığı'nın 'Gönül Köprüsü Kurma' projesinde Türk Kızılay Midyat Şube Başkanımız Murat Aytaç’ın koordinasyonunda Midyat ilçemizde ve Dargeçit ilçemizde 200 vatandaşımıza gıda yardımında bulunduk. Bizleri misafir edip Dargeçit ilçesindeki yardım programlarının organizasyonunu yapan Dargeçit Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Cüneyt Aksoy'a çok teşekkür ediyorum."

Dargeçit Belediye Başkanı Mehmet Cüneyt Aksoy, "Başta Gaziemir Şube Başkanı Davut Dinçel ve tüm ekip arkadaşlarına böyle bir projeyi başlatmış oldukları için çok teşekkür ediyoruz. Gaziemir ile Dargeçit arasında gönül köprüsü kurulmasından dolayı zahmet edip dezavantajlı aileleri ziyaret etmeleri bizi gerçekten memnun etti. İşte kardeşlik budur diyoruz. İşte aramızdaki bağ budur diyoruz. Rabbim çalışmalarını bereketli kılsın. Çok teşekkür ediyoruz."

Belediye Başkanı Aksoy, kamu yararına çalışan tüm dernekleri Dargeçit'e beklediklerini ve dağıtım organizasyonlarında yardımcı olacaklarını dile getirdi.

Yorumlar (0)
banner66