TATLI HAYAT-BİR SEVDA MASALI

GENEL 29.09.2020, 23:09

Kaan-Pınar (Kurt) Çalık

BİR SEVDA MASALI

Bizimizmir Magazin Dergisi Yazı İşleri Müdürü Pınar Kurt ile Kaan Otomat sahiplerinden genç işadamı Kaan Çalık, çok özel bir program ile yaşamlarını birleştirdi.
Bir yıl önce arkadaş ortamında tanışan ve arkadaşlıkları aşka dönüşünce pandemi döneminde aile arasında nişanlanan çift, tekrar gelen yasakla sade bir nikaha dönüşen mutlu günün kahramanları oldular. Çift, Çiçekliköy’de Rustik Garden’da Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ’un sorularına verdikleri “EVET“ cevabı ile uzun süre alkışlandı. Başkan İduğ’un esprileriyle renklendirdiği nikahın tanıklığını Ceren Doğan, İrfan Yelis, Asım Güven ve Ercan Korkut üstlendi.
Bizimizmir Magazin İmtiyaz Sahibi Gazeteci Mehmet Kurt ve eşi Emel Kurt ile Kaan Otomat sahiplerinden Yakut Çalık- Güssün Çalık çiftleri, mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan konukları karşılayarak tebrikleri kabul etti.
Aslı Çakıl’ın makyajı, Kenan Alıcı’nın saçı üstlendiği, Jeyan Gedik imzalı gelinlik ve Damat Tween imzalı damatlıkla şıklık yarışında olan çift, Kaya İzmir Thermal & Convention’da başladıkları balayı tatiline, Bodrum, Dalyan ve Marmaris’te devam etti.