banner30

banner62

"Altay benim çocukluk hayalimdi"

Spor Toto 1. Lig’in iddialı ekiplerinden Altay’da masörlük yapan Ozan Tiyanşan, siyah beyazlıların zirve yürüyüşünü ve kulübe geliş sürecini değerlendirdi. Görev yaptığı her takımla üst sıralarda yer alan ve şampiyonluklara bir yenisini daha eklemek isteyen Tiyanşan,“Umarım Altay’ın Süper Lig hasretini dindirmek bizlere nasip olur. Bunun için işimize 4 elle sarılıyoruz” dedi

SPOR 19.04.2021, 13:48
"Altay benim çocukluk hayalimdi"

Spor Toto 1. Lig’de 50 puanla 3. sırada yer alan ve gözüne ilk 2’yi kestiren Altay’da masör Ozan Tiyanşan, siyah beyazlı takımın şampiyonluk yürüyüşü ve kulübe geliş süreci hakkında açıklamalarda bulundu. Ekip ruhu ile hareket ettiklerini ifade eden Tiyanşan, “Biz yaklaşık 4 senedir aynı ekip ile istikrarlı bir şekilde yolumuza devam etmekteyiz. Tüm konsantrasyonumuzu içinde bulunduğumuz camiaya veriyoruz. Bizim için de başarının en büyük etkeni birliktelik duygusu” dedi. Altay’ın kendisi için ayrı bir yerde olduğunu dile getiren başarılı masör, “Büyük Altay benim her zaman hayalini kurduğum bir camiaydı. O yüzden burada çalışmayı düşünmeden kabul ettim. Yıllardır Süper Lig hasreti çeken Büyük Altay’ın hak ettiği yere gelmesinde umarım bizim de payımız olur. Siyah beyazlıları bu hedefe taşımak için işimize 4 elle sarılmış durumdayız” diye konuştu. Tiyanşan, “Yaklaşık 4.5 senedir futbol masörlüğü yapıyorum. Çalıştığım her kulüp zirveye oynuyordu. Geçen sene Manisa FK ile Play Off finalinde penaltılarla bir üst lig biletini kaçırdık. Tüm Türkiye’nin konuştuğu bu güçlü camia da bu sene hedefine ulaşacaktır” diye konuştu. 


‘Sakatlıklar başarıyı etkiler’

“Spor yapıyorsanız mutlaka da masajla desteklemelisiniz diyen Tiyanşan, “Biz sadece sakat oyuncuları iyileştirmiyoruz. Sakatlığı önlemek adına gerekli tedbirlerimizi de alıyoruz. Bu çok önemli bir detay. Çünkü sakatlık ve başarılı birbiriyle doğru orantılıdır. Sakat oyuncuların sayısı, istikrarı, başarıyı da etkiler” diye konuştu.

Yorumlar (0)
13°
açık
banner29