Alsancak Team Series 2019 nefes kesti

Bu yıl 3.sü düzenlenen fonksiyonel fitness antrenman yarışması Alsancak Team Series 2019 nefes kesici çekişmelere sahne oldu.

Alsancak Team Series 2019 nefes kesti

Bu yıl 3.sü düzenlenen fonksiyonel fitness antrenman yarışması Alsancak Team Series 2019 nefes kesici çekişmelere sahne oldu.

İki kişilik takımlar halinde yarışılan, atletlerin takım arkadaşlarıyla Samsun mutlu son masaj birlikte yeteneklerini sergiledikleri fonksiyonel fitness antrenman yarışması Alsancak Team Series Kuşadası Atlantique Holiday Club’da düzenlendi. Aylar önce yapılan online elemeleri geçerek yarışmaya katılmaya hak kazanan, Man-Man, Woman-Man, Woman-Woman olmak üzere Beginner, Scaled, Elite, Master 35-39, Master 40+ kategorilerinde Türkiye, Kıbrıs, Almanya, Amerika, İran ve Fas’tan, ulusal ve uluslararası yarışmalara katılım göstermiş toplam 200 sporcu yarıştı.

Bu camianın içinde yer alan, profesyonel ve amatör sporculardan oluşan yaklaşık 500 kişi de yarışmacı takımlara destek vermek üzere etkinliğe katıldı. İki günlük mücadelenin ardından finale kalan, Beginner, Scaled, Elite, Master 35-39, Master 40+ kategorilerinde, toplam 52 takım 104 sporcu nefes kesen bir mücadele sergiledi.

Yarışmada başarı elde edip dereceye giren sporcular finalde düzenlenen törenle ödül almaya hak kazandı. Türkiye’de Fonksiyonel Fitness’ın yayılması ve sevilmesi konusunda yoğun emek ve çaba harcayan, Alsancak Team Series’in düzenleyicisi,  Crossfit Alsancak (İzmir) ve ekibi, yarışma öncesi ve yarışma esnasında göstermiş olduğu organizasyon becerisi ile, Alsancak Team Series’i, her geçen yıl daha da artan bir ivmeyle gerçekleştireceklerini organizasyonun 3. yılında bir kez daha daha kanıtlamış oldu.

Bursa mutlu son masaj

Bu mücadelenin sonunda birinciliği alan sporcular şöyle:

  • Elite, Man-Man kategorisinde: Team Özçelik - Hakan Çelik, Orkun Öztürk;
  • Elite, Woman-Man kategorisinde: Humble - Dilara Uzdil, Yavuz Şentürk;
  • Master 35-39, Man-Man kategorisinde: Master Of Fitkafa - Erdinç Gökburun, Aykut Gümüş
  • Master 40+, Man-Man kategorisinde: Agile Horse - Volkan Çevik, Mehmet Alpatlı
  • Scaled Man-Man, Poor Decisions - William Haris, Nail Özkardeş
  • Scaled Woman-Man, kategorisinde: Baby Pace - Elise Allbritton, Berkan İnce
  • Beginner Woman-Man, kategorisinde: Team Curly - Mücahit Kırtay, Başak Beyazkaya
Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2019, 05:41
YORUM EKLE