banner30

banner62

Sadece kadınlar değil erkekler de talep ediyor

İzmir’in tercih edilen işletmelerinden 'Alvin Eyşan' adlı estetik ve güzellik merkezinin sahibi Reyhan Meşe, lazer epilasyonu kadınlar kadar erkeklerin de tercih ettiğini belirtti. 

SAĞLIK 12.05.2021, 14:37 12.05.2021, 17:50
Sadece kadınlar değil erkekler de talep ediyor

Havaların ısınmaya başlaması ve yaz sezonunun gelmesiyle birlikte birçok kişi daha fit görünmek için antrenmanlar yapıp özel önlemler alıyor. Pandemi nedeniyle zamanın çoğunu evde geçiren birçok kişi, buna rağmen estetik değerlere önem veriyor. Bunun için normalleşme sürecine hazırlık için birçok plan yapıyor. Bayraklı ilçesinde 'Alvin Eyşan' adlı estetik ve güzellik merkezinin sahibi
Reyhan Meşe, kapanmada kapalı olmalarına rağmen sonrası için birçok randevu aldıklarını kaydetti. Evde sıkılan ve estetikten ödün vermek istemeyen birçok kişinin bulunduğunu belirten Meşe, “Herkes kendini normalleşme sürecine hazırlıyor. Bugünlerde kapalıyız. Ancak kapanma sonrası için randevu defterimizde tarihler doldu. Sadece kadınlar değil, erkek müşterilerimiz de randevu alıyorlar. Erkek danışanlarımız lazer epilasyonu tercih ediyorlar. Son teknoloji cihazlarımızla hizmet veriyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Yorumlar (0)
30°
parçalı az bulutlu