Soyer'e Deniz Baykal desteği... Elimde bayrakla geleceğim

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Tunç Soyer'in teşkilat ile birlikte Anıtkabir çıkarması yaptığı Ankara'da tedavisi süren eski Genel Başkan Deniz Baykal'ı da ziyaret ettiği ortaya çıktı. Baykal'ın Soyer'in adaylığına tam destek verdiği, "31 Mart'tan önce bir elimde Türk bayrağı bir elimde CHP bayrağı ile seçim kampanyana destek vermek için geleceğim" dediği ifade edildi.

Soyer'e Deniz Baykal desteği... Elimde bayrakla geleceğim


Yusuf Tomruk/İzmirGazetesi- Sürpriz ziyareti CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tunç Soyer, sosyal medya hesabından duyurdu. Baykal'ı ziyaret ettiğini ve desteğini aldığını aktaran Soyer, basına kapalı görüşmeyle ilgili kısa detaylar aktardı. Soyer'in sosyal medya hesaplarından yaptığı Deniz Baykal ziyareti paylaşımı şöyle:

"CHP'nin önceki dönem Genel Başkanı Deniz Baykal'ı ziyaret ettim. Sağlığının giderik düzeldiğini ve iyileştiğini görmekten çok mutlu oldum. '31 Mart'tan önce bir elimde Türk bayrağı bir elimde CHP bayrağı ile seçim kampanyana destek vermek için geleceğim' dedi. En iyi dileklerimiz ve dualarımız onunla. Dört gözle İzmir'e bekleyeceğiz."


Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 12:10
YORUM EKLE