Konak'ta Batur-Pekdaş buluşması

Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, 31 Mart için Konak Belediye Başkan Adayı ilan edilmesinin ardından Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş’ı ziyaret etti.

Konak'ta Batur-Pekdaş buluşması

İzmir Gazetesi- Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur, 31 Mart yerel seçimleri için Konak Belediye Başkan Adayı olarak gösterilmesinin ardından Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş’ı makamında ziyaret etti. Samimi gerçekleşen ve 'Birlikte çalışacağız' mesajı verilen ziyaret sonrası Başkan Sema Pekdaş buluşmayı sosyal medya hesabından yayınlandı ve şu mesajı paylaştı:

"Konak Belediye Başkan Adayı değerli kardeşim Abdül Batur’a ziyaretinden ötürü teşekkür ediyorum. 31 Mart’ta partimizin Konak’ta başarısı için el ele, kol kola dayanışma içinde çalışacağız."

Narlıdere Belediye Başkanı Abdul Batur da ziyareti sosyal medya adreslerinden şöyle paylaştı: "Konak Belediye Başkanı değerli kardeşim Sema Pekdaş’ı makamında ziyaret ettik. Sıcak karşılaması ve misafirperverliği için çok teşekkür ediyorum. 31 Mart’ta Cumhuriyet Halk Partimizin Konak’ta başarısı için birlikte çalışmaya devam edeceğiz." 

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 13:35
YORUM EKLE