Kol kola start verdiler!

İzmir Urla'da CHP'nin adayı İbrahim Burak Oğuz, seçim startını mevcut Belediye Başkanı Sibel Uyar ile birlikte kol kola verdi.

Kol kola start verdiler!

CHP Urla Belediye Başkan Adayı İbrahim Burak Oğuz, belediye binasından Atatürk Anıtına kadar Belediye Başkanı Sibel Uyar ve CHP İlçe Başkanı Hakan Özbadur ile birlikte kol kola yüreyerek geldi. Yağan yoğun yağmura rağmen yaklaşık 500 kişi meydanı doldurdu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Burak Oğuz, Sibel Uyar ve Özbadur, parti çelengini Atatürk Anıtına bıraktı. Belediye Başkanı Sibel Uyar, "Urla olarak bir olduk, birlik olduk. Güzel bir 5 seneyi vatandaşlarımızla, örgütümüzle birlikte geçirdik. Başarılı işlere imza attık. O başarılara yenilerini de eklemeye yine hep beraber devam edeceğiz. Sevgili Burak Oğuz’un da başarılı işler yapacağına inancım tam. Hep beraber bir olup Urlamız için, Urlalılar için çalışacağız" dedi.

Burak Oğuz da teslim edilen bayrağı en iyi bir şekilde ve gururla taşıyacağını belirterek, "Bugün seçim startını veriyorum. Beni gelip burada desteklediğiniz için teşekkür ediyorum. Sizleri mahçup etmemek için en iyi şekilde çalışacağım. Partilisi ve partisiz herkese kapım açık olacak. Sizler beni daha önce nasıl biliyorsanız, seçildiğim zaman da aynı olacağım. Urla için çok güzel projelerimiz var. Bunu el ele birlikte vererek başaracağız" dedi.

Burak Oğuz, daha sonra parti binasına gidip partililerle kucaklaştı. Oğuz'u eşi ve çocuğu da yalnız bırakmadı. (Karataş Haber Ajansı)

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2019, 17:13
YORUM EKLE