banner7

BENİM AÇIMDAN VERİMLİ

Aziz Kocaoğlu'nun tüm dengeleri alt üst eden "adayım" çıkışının ardından, Tunç Soyer ile birlikte Ankara'ya davet edilen İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adaylarından Abdül Batur, sürpriz bir açıklama yaptı. Ankara'da CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığı görüşmeyi anlatan Narlıdere Belediye Başkanı Batur, "Görüşme, benim açımdan son derece verimli geçmiştir. Ancak görüşmenin detaylarını, iki kişinin baş başa görüşmesi olduğu için paylaşmanın doğru olmadığını düşünüyorum” dedi.

BENİM AÇIMDAN VERİMLİ

İZMİRGAZETESİ-  Narlıdere Belediye Başkanı ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aday Adayı Abdül Batur, davet edildiği Ankara'da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığı görüşmenin ardından yazılı bir açıklama yaptı.

Görüşme ile ilgili açıklamalarda bulunan Batur, "İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı aday adaylığı sürecinde bugün, CHP Genel Merkezinde CHP Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ile baş başa bir görüşme gerçekleştirdik. Görüşme, benim açımdan son derece verimli geçmiştir. Ancak görüşmenin detaylarını, iki kişinin baş başa görüşmesi olduğu için paylaşmanın doğru olmadığını düşünüyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 19:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER