banner30

banner57

21.01.2021, 19:23 41

Müzik Darboğazda

Müzik piyasasının girdiği darboğazdan kurtulması için yeni isimlere ihtiyaç olduğunu düşünüyorum.  Müzik üreten insanların keşfedilmesi ve mikrofonların yeni isimlere bırakılması taraftayım. 

Son günlerde müzik severler tarafından beğeni alan Klarnet adlı parça ve bu parçayı seslendiren farklı tarzıyla dikkatleri üzerine çeken yakışıklı müzisyen Tunacan Tuna’dan bahsetmek istiyorum.  Tunacan Tuna, bana göre geleceğin tartışmasız müzik starı! 

2020 yazı ‘Suni Tenefüs’ parçasıyla müzik piyasasına hızlı bir giriş yapan Tunacan Tuna’nın, sözleri Aşkın Tuna’ya bestesi Hatem Tutkus’a, düzenlemesi ise Emirhan Cengiz’e ait olan  ‘Klarnet’ adlı yeni parçası dilimden düşmez oldu. Geleceğin müzik starı diyorum çünkü farklı bakış açısı, yakışıklılığı ve kültürel açıdan doluluğu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Peki Tunacan Tuna’nın bu kadar başarılı olması tesadüf mü? Tabi ki de hayır. Tunacan, küçük yaşlarından itibaren müzik dünyasının içinde. Aldığı eğitimler sayesinde başarı merdivenlerini naifçe çıkıyor. Genç yaşına rağmen sıcak kanlılığı, sempatik tavırları ve mütevazi yaşayışı ile pop star olan ismini vererek rencide etmek istemediğim büyüklerine fark atıyor.  

Bu yüzden de yolunun da bahtının da sonuna kadar açık olacağına inanıyorum. 

Sevgili kardeşim Tunacan Tuna, yeni parçalarını sabırsızlıkla bekliyorum.. 

Yorumlar (0)
16°
açık