banner30

banner62

Pınar'ın gülen gözleri soldu

Muğla'nın Ula ilçesinde 5 günden bu yana kayıp olan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in (27) cansız bedeni Menteşe ilçesinde ormanlık alanda bulundu. Gültekin'in öldürülmesiyle ilgili gözaltına alınan eski erkek arkadaşı C.M.A. cinayeti itiraf etti.

MUĞLA 21.07.2020, 11:06
Pınar'ın gülen gözleri soldu

Muğla'da üniversite eğitimi gören Pınar Gültekin bir süredir kayıptı. Pınar Gültekin için kurulan özel ekip, çalışmalarını sürdürürken Menteşe ilçesinin kırsal Yerkesik Mahallesi’ndeki ormanlık alanda cansız bir kadın bedeni bulundu. Bölgeye giden ekiplerin yaptığı incelemede, cansız bedenin kayıp olan Pınar Gültekin’e ait olduğu tespit edildi.

BOĞARAK ÖLDÜRDÜ

Gültekin’in en son birlikte görüldüğü kişinin eski sevgilisi C.M.A. olduğu belirlendi. Şüpheli C.M.A.’nın ilk ifadesinde cinayeti itiraf ettiği öğrenildi. İddiaya göre C.M.A. olay günü konuşmak için otomobiline aldığı Pınar’ı kendisine ait bağ evine götürdü. Burada çıkan tartışmada C.M.A., Pınar Gültekin’i boğarak öldürdü, cansız bedenini de ormanlık alana götürüp bıraktı.

Pınar Gültekin 16 Temmuz günü, yalnız yaşadığı Ula ilçesinin Akyaka Mahallesi’ndeki evinden çıktı. Ailesi İstanbul’da yaşayan Pınar’a, ablası Sibel Gültekin telefonla ulaşamayınca paniğe kapıldı. Sibel Gültekin ile annesi Şefika Gültekin, Muğla’ya gelerek kayıp ihbarında bulundu. Ekipler Pınar’ı bulmak için arama çalışması başlattı. Ablası Sibel Gültekin, yaptığı son açıklamada, "Dönecek diye bekliyorum" demişti.

Yorumlar (0)
23°
açık