banner30

banner62

Zara'dan Ada Maksim'de muhteşem konser

Zara, Kuşadası Ada Maksim'i dolduran hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

MAGAZİN 15.11.2021, 10:08 15.11.2021, 13:47
Zara'dan Ada Maksim'de muhteşem konser

Ünlü sanatçıları konuk ederek nostaljik gazino akşamlarına yeni bir anlayış getiren Kuşadası Ada Maksim'de Bülent Ersoy, Selami Şahin, Rubato, Merve Özbey, Muazzez Ersoy'dan sonra Zara sahne aldı.
Ada Maksim'i dolduranlara güzel bir gece yaşatan ünlü sanatçı Zara, ayakta alkışlandı. Kuşadası'nda olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Zara, adıyla özdeşleşmiş parçalarının yanı sıra Orhan Gencebay, Müslüm Gürses ve Neşet Ertaş'tan eserler seslendirdi. Sahnede şampanya ve gül yağmuruna tutulan sanatçı, "O kadar duygu doluyum ki, çiçeklere büründüm. Türkiye'nin en fazla gül alan sanatçısı unvanını aldım. Ada Maksim ortamı gerçekten harika. Siz izleyicilerime minnettarım" dedi.


Bazı şarkılarını seslendirirken duygulanan Zara, gecenin sonunda hayranlarını piste döktü. Ada Maksim işletmecileri Ayhan Balıkçı ve Cemal Beyaztaş, "Yine muhteşem bir gün yaşadık. Konuklarımız ve sanatçı Zara adete şarkılarda bir bütün oldu, eserleri koro gibi seslendirdi. Gelecek programda, 20 Kasım'da Ümit Besen-Pamela ikilisi sahnemizde olacak. Bekleriz" dedi.

Yorumlar (0)
banner66