banner30

banner62

Kubilay Aka'ya hapis şoku!

Bir dönem kısa ilişki yaşadığı Beyza Güneş'i tehdit eden oyuncu Kubilay Aka'nın 4 yıla kadar hapsi istendi. Güneş'in ise, Aka'nın cinsel içerikli mesajlarını ve özel görüntülerini ifşa ettiği gerekçesiyle 8 yıla kadar hapsi istendi. İşte ayrıntılar...

MAGAZİN 13.04.2021, 11:29
Kubilay Aka'ya hapis şoku!

Çukur dizisine veda ettikten sonra Cantavanlar dizisine transfer olan Kubilay Aka ile bir dönem kısa ilişki yaşadığı Beyza Güneş arasında sular durulmuyor. Kubilay Aka’nın uyurken çekilmiş fotoğraflarını ve cinsel içerikli mesajlarını ifşa eden Beyza Güneş hakkında 8 yıla kadar hapis cezası istendi. Güneş'i tehdit edip hakaret mesajı atan oyuncu Aka’nın da 4 yıla kadar hapsi isteniyor.

Her şeyi ifşa etti

Aka, eski sevgilisi Miray Daner'e dönmek isteyince Güneş, bu duruma sinirlenip oyuncunun cinsel içerikli mesajlarını ve uyurken çekilmiş fotoğraflarını sosyal medyada ifşa etmişti.

"Sen bir k.....sın"

Aka da Güneş'e, ''Yapacağın en büyük kötülüğü yaptın, ben artık yaşamıyorum ama sen de yaşamayacaksın. Sen bir k.....sın'' mesajı atıp tehdit etti. Sabah'tan Dilek Yaman Demir'in haberine göre savcılık yürütülen soruşturma sonunda Kubilay Aka ve Beyza Güneş hakkında karşılıklı müşteki-şüpheli olarak yer aldıkları bir dava açtı. Ünlü oyuncunun tehdit ve hakaretten 4 yıla kadar hapsini istedi.

Yorumlar (0)
20°
açık