Demi Ross festivalde dansöz gibi giyindi

ABD'nin Nevada eyaletinde her yıl düzenlenen Burning Man festivali sanat ve modayı birleştiren, binlerce insanın akın ettiği bir etkinlik.

Demi Ross festivalde dansöz gibi giyindi

İlginç modern sanat eserlerinin yan ısıra katılımcıların ilginç görüntüleriyle de her yıl büyük ilgi topluyor.Her sene ünlü akınına uğrayan Burning Man'e bu yıl Demi Rose damgasını vuracak gibi görünüyor. 'İngiliz Gülü' olarak da tanınan 24 yaşındaki Rose Instagram ünlüsü bir model. 10 milyona yaklaşan takipçi sayısıyla sosyal medyanın en beğenilen isimlerinden biri olan Demi Rose Burning Man'de de oldukça ilgi çekti.

Burnin Man'de 3 farklı temayla fotoğraflar çektiren Rose ilk olarak Game of Thrones dizinde yer alan Khaleessi karakteri gibi göründüğü fotoğraflar paylaştı. Rose paylaştığı bu fotoğrafları 'Çölün Khaleessi'si' şeklinde etiketledi.

Demi Rose'un kullandığı bir başka tema ise 'Space Odyssey' oldu. Çok sevilen bir bilimkurgu romanı olan Space Odyssey'in aynı isimle uyarlanan bir de filmi var. Demi Rose bu fotoğrafları Space Odyssey etiketiyle paylaşsa da fotoğraflar Mad Max filmini hatırlatıyordu.

YORUM EKLE