banner30

banner62

Demet, orman yangınlarını paylaşırken Okan DJ’lik yaptı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, orman yangınlarına dikkat çeken paylaşımlar yaptığı sırada eşi Okan Kurt'un Didim'deki bir eğlence mekanında DJ'lik yaparken çekilen görüntüleri sosyal medyada yer aldı.

MAGAZİN 01.08.2021, 19:06 01.08.2021, 19:39
Demet, orman yangınlarını paylaşırken Okan DJ’lik yaptı

Türkiye’nin dört bir yanında yaşanan orman yangınları nedeniyle tüm ülke seferber olurken bir yandan da eğlence mekanlarından eğlence görüntüleri de gelmeye devam ediyor.

Sanat dünyasının ünlülerinden de birbiri ardına paylaşımlar gelmeye devam ediyor. Ünlü şarkıcı Demet Akalın’da Marmaris’ten yapılan “Yardıma ihtiyacımız var” paylaşımlarını sosyal medyasında paylaştığı dakikalarda eşi Okan Kurt’un Didim’de yer alan bir mekanda DJ olarak sahneye çıktığı dakikalar sosyal medyada paylaşıldı.

Ünlü ikilinin aynı anda paylaşımlarda bir yandan Marmaris’teki yangına dikkat çekerken bir yandan Didim’deki bir eğlence mekanında Dj’lik yapması sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmadı.

Geçtiğimiz günlerde manken Tuğba Özay’ın felç geçirdim paylaşımlarının ardından İstanbul’da kuyumcu açılışında yer alması tepki çekmişti. Gelen tepkilerin ardından çok sert bir video yayınlayan Özay, yaşadıklarını anlattı.

Yorumlar (0)
32°
parçalı az bulutlu