banner7

Can Dostlar İzmir'e geliyor

Can Dostlar İzmir'e geliyor

Güldüy Güldüy Show Çocuk ekibi “Bizim Köyün Şarkısı” filminin ardından “Can Dostlar” filmiyle ikinci kez sinemaseverlerin karşısına çıktı. 18 Ocak’ta vizyona giren, yönetmenliğini Tuğçe Soysop’un üstlendiği filmin senaryosunu Murat Kepez, Uğur Gövercin, Dinar Kahveci, Cihan Deniz, Nagehan Cemcir, Onur Ümit, Öner Ateş ve Pelin Serin kaleme aldı.

GüldüyGüldüy Show Çocuk ekibinin yanı sıra Selim Bayraktar, Onur Atilla, Ünal Yeter,  Esin Eden, Dilşah Demir, Doğan Akdoğan, Tuğçe Karabayır, Ali Rıza Tanyeli, Gökçe Atlas gibi isimler de “Can Dostlar”ın oyuncu kadrosunda yer alıyor.

BKM Filmin yapımcılığını üstlendiği, Vakıfbank Spor Kulübü’nün ana destekçisi olduğu “Can Dostlar” filminin BKM Ege Bölge Temsilciliği Dev Ajans organizasyonuyla gerçekleşecek İzmir Galası’nda filmin oyuncuları ve film ekibi İzmirli hayranlarıyla bir araya gelecek. Yarın Agora Alışveriş Merkezi’nde düzenlenecek “Can Dostlar” filminin İzmir Galası'nda 15.30’da oyuncular ve film ekibi her yaştan sevenleriyle buluşacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER