Bayram Tatilinde vizyona giren filmler

Ağustos ayının bayram tatiliyle birleşen ikinci hafta sonunda beşi yabancı, ikisi yerli olmak üzere toplamda yedi yeni film seyirciyle buluşuyor.

Bayram Tatilinde vizyona giren filmler

Ağustos ayının bayram tatiliyle birleşen ikinci hafta sonunda beşi yabancı, ikisi yerli olmak üzere toplamda yedi yeni film seyirciyle buluşuyor.

Siccin 6

Siccin serisinin önceki filmlerinde olduğu gibi Alper Mestçi'nin yönetmen koltuğunda oturduğu Siccin 6, ailevi sorunlarla boğuşurken kendisini bir anda tuhaf olayların içerisinde bulan Yaşar, karanlık bir geçmişe sahip olan kızı Efsun ve kendisine bahşedilen melekeleri sorgulayan Orhan'ın hikâyesini anlatıyor.

Sadık Bir Adam (L'homme fidèle)

Fransız filmlerinin meşhur yüzlerinden Louis Garrel’in bu sefer hem kamera önünde hem de yönetmen koltuğunda yer aldığı filmde, 90’ların en popüler isimlerinden Laetitia Casta ve Lily-Rose Depp yer alıyor.

Konuşan Hayvanlar

Konuşan Hayvanlar, ailesinin çalıştığı hayvan koruma parkında büyüyen ve diğer insanlardan farklı olarak hayvanların konuşmalarını duyabilen genç Can'ın, hayvanları parkın hırslı sahibi Şaheste Hanım ve onun planından korumaya çalışmasını anlatıyor.

Kanlı Efsane (Bloody Myth)

Sean Brown ve Luke Gosling'in yönettiği Bloody Myth, bir aranda kayıplara karışan nişanlısını aramaya koyulan bir gazetecinin hikâyesini anlatıyor.

Dora ve Kayıp Altın Şehri (Dora and the Lost City Of Gold)

Isabela Moner'in başrolünde yer aldığı Dora and the Lost City Of Gold, küçüklüğünden beri ailesiyle maceradan maceraya atılan Dora'nın bu kez ailesini kurtarmak için çıktığı serüveni anlatıyor.

Ayın Karanlık Yüzü: Hitler'in Çocukları (Iron Sky: The Coming Race)

Timo Vuorensola'nın yönettiği Iron Sky: The Coming Race, Nazilere karşı mücadeleyi Ay'a taşıyor.

Bring The Soul: The Movie

BTS “Love Yourself” turunun ardından Bring The Soul: The Movie müzikal belgeseli ile sinema perdelerine geri dönüyor.

Kaynak: Film bilgileri https://boxofficeturkiye.com sitesinden alınmıştır.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2019, 00:28
YORUM EKLE