banner30

banner62

18.07.2021, 17:30 2453

Kova burcunda dolunay

Kova burcunda 24 Temmuz Cumartesi günü saat 05.37 de Dolunay meydana gelecek . KOVA burcunda gerçekleşecek bu Dolunay özgürlük duygularımızı tetikleyecek aynı zamanda Dolunayın yükselenide Yengeç burcu . Dolunay Ay ile Güneş karşıtlığını anlatır . Yeniaylar yeni başlangıçları , Dolunaylarda sonlanmaları , bitişleri ve gerilimi deneyimletir . Kova Dolunayında özgürlük ihtiyacımız ve yenilenme ihtiyacımız ağır basar . Farklı bakış açıları , farkındalığımızdaki artış , toplumsal duyarlılık , aydınlanma ve isyankâr davranışlarımızı açığa çıkartır . Toplumu üzen , yaralayan kadına şiddet , çocuğa taciz , hayvan hakları gibi konular ele alınıp yasal değişikliklere gidilebilir umarım en iyi şekilde ele alınır ve yaşama geçirilir bu konular . Dolunaylarda içimize dönüşler yoğunluk kazanır tabiki bu durum farkındalığımızın artması için harikadır . Gökyüzünde Mars ve Jüpiterin arasındaki gerilimli açıyıda hesaba katarsak aynı zamanda Uranüs oldukça isyankar taraflarımızla yüzleşececeğimizin göstergesi . Yinede toplumsal projeler , yenilikler ve girişimlerde başarı söz konusu . Şimdi 12 burca etkilerine bir göz atalım . 

KOÇ   Sevgili Koçlar sosyal sorumluluk projelerinde yer almak isteyebilirsiniz ben demekten daha çok biz demeyi tercih eden yapıya sahipsiniz . Çok verimli ve ciddi çalışmalar içine girebilirsiniz . Zaman zaman içsel sıkıntılarınız olsada üstesinden geleceksiniz . Dış görüntünüzde değişiklikler yapabilirsiniz küçük operasyonlar gibi .

BOĞA  Sevgili Boğalar iş yaşamınızda zirveye odaklamamışsınız ve neredeyse tek amacınız kariyer yapmak öylede bir temponuz var aralarda dinlenmeyi ihmal etmeyin aşırı iş yükü sizde stres yaratabilir . Aynı zamanda sabrınızın sınandığı süreç fakat zorluklarla gelen bir başarıda kaçınılmaz görünüyor . Finansal açıdan gayet iyi bir durumdasınız Dolunayın gücünü kullanın .

İKİZLER  Sevgili İkizler uzun seyahetlere çıkabilirsiniz , yeni yerler , yeni kültürler keşfetmekten keyif alacağınız bir dönem . Farkındalığınızın artması mümkün . Finansal açıdan dikkat etmeniz yararlı olur sonradan pişmanlık duyabileceğiniz alış verişler yapmanız olası , iş yaşamınızda güzel çıkışlarınız olabilir .

YENGEÇ  Sevgili Yengeçler Dolunay sizlere şansla geliyor finan durumunuzla ilgili sürprizler yaşayabilirsiniz hatta ortak kazançlar alanınızda sevindirici gelişmeler olabilir . Eşinizin geliri ile ilgili bir artış gündeminizde yer alabilir . Aşk yaşamınızda bir takım sorunlar , dalgalanmalar olsada genel olarak huzur ve mutluluktan yana bir tavrınız olacak .

ASLAN  Sevgili Aslanlar ikili ilişkilerle ilgili kafa karışıklığı yaşıyorsunuz . Diğer taraftan da partnerinizin isteklerini yerine getirmek isteyebilirsiniz . Mutlu ve huzurlu olmak için belli bir takım fedakarlıklarda bulunmanın gerekliliğine inanıyorsunuz . Fakat ikili ilişkisindeki sorunları aşamayan Aslanlar ayrılık kararı alabilirler . 

BAŞAK  Sevgili Başaklar bu aralar en büyük gündeminiz iş yaşamınız , iş arkadaşlarınız  ve sağlığınız olduķça önemli . Çalışma hayatınızda oldukça önemli destekler alabilirsiniz , teknolojik cihazlar satın alabilirsiniz , bilgisayar vs gibi . İş yerinizde değişiklikler de yapabilirsiniz daha ferah bir işyerine dönüştürebilirsiniz . Sağlığınıza gereken önemi göstermelisiniz . 

TERAZİ  Sevgili Teraziler Kova Dolunayı siz romantik Teraziler e aşk getiriyor . İlişkileri olan Teraziler aşk dolu bir sürece girerken yalnız Teraziler de ruh eşlerini bulabilirler ve müthiş güzel bir dönemden geçiyorsunuz . Yeni evliler çocuk yapma kararı alabilirler . Iş yaşamında işe güzel tekliflerle karşılaşmanız mümkün .

AKREP  Sevgili Akrepler eviniz ve işinizle ilgili güzel kararlar alabilirsiniz evinizi işinize yakın mesafeye taşıyabilirsiniz hatta home ofis bile yapabilirsiniz . Ara ara isyankar tavırlarınız olsa bile daha özgürlükçü bir ruh halinde olacaksınız . Güzel değişimler yaşamınıza renk katacak gibi görünüyor sizin yapacağınız tek şey bunları yaşamınıza geçirmek . Yakınlarınızla da çalışma kararı almanız olası .

YAY  Sevgili Yaylar tatile çıkmak , güzel yerler görmek  motivasyonunuzu arttıracak özgürlük duygusunu iliklerinize kadar hissedeceksiniz . Ancak yakın yada akrabalardan alacağınız habere üzülebilirsiniz . Ufak tefek sakarlıklara , trafikte olabilecek kazalara karşı önlemci olmalısınız . Çalışırken imza atacağınız belgeleri iki kez kontrol edin .

OĞLAK  Sevgili Oğlaklar işkolik Oğlaklar yine iş , güç , kazanç gündeminizde başarılı işlerin altına imzanızı atacaksınız . Kişisel anlamda kazancınızın artacağı finansal açıdan rahatlayacağınız bir Dolunaydan geçiyorsunuz . Aynı zamanda ruhunuzu beslemeyide ihmal etmeyeceksiniz kişisel gelişim ve spritüel konularada merak salıp eğitimler alabilirsiniz .

KOVA  Sevgili Kovalar sağlıklı yaşam , dengeli beslenme adına önemli kararlar alacaksınız , spor , açık havada yürüyüşler gibi .
Partnerinizle sorunlar yaşıyor olabilirsiniz ama bu sizden kaynaklanan bir sorun olabilir özgürlük ruhunuz tavan yaptığı için bir çok planı partneriniz olmadan yapıyorsunuz dolayısıylada sorunlar yaşanıyor empati yeteneğinizi devreye sokun . Teknolojik aletler alacağınız bir dönem . Ev değişimi yada tadilat olayları olabilir .

BALIK  Sevgili Balıklar yalnız kalıp içselleşebilirsiniz , Dolunay zamanı medidatif çalışmalar ruhsal açıdan rahatlamanıza neden olacak . Finansal açıdan son derece yaratıcı fikirlerle dolusunuz kazanç elde edebileceğiniz fırsatlar yakalayacaksınız . Ikili ilişkileriniz için çok şanslı bir dönem başladı , bu süreç aşk önceliğiniz olacak . 

Yıldızlar rehberiniz olsun . Dolunayın etkilerini en iyi şekilde değerlendirmeniz dileğiyle sevgiler . 

Yorumlar (0)
37°
açık