banner30

banner62

Yeni banklar Çeşme’ye çok yakıştı!

Kentin çehresini değiştiren çalışmalara her gün bir yenisini ekleyen Çeşme Belediyesi, ilçe genelindeki kentsel donatı elemanlarından biri olan bankları yeniliyor. Yeni ve modern banklar vatandaşlar tarafından da oldukça beğenildi.

İZMİR 05.10.2021, 11:51
Yeni banklar Çeşme’ye çok yakıştı!

Daha yaşanabilir bir kent yaratmak ve 7’den 70’e Çeşmeliler’in parklardan daha verimli yararlanabilmelerini sağlamak için yürütülen çalışmalar kapsamında, yürüyüş yollarından, spor aletlerine, çocuk oyun alanlarından çöp kutularına ve bitkisel düzenlemelere kadar tüm bakım-onarım çalışmaları yapılıyor. Çeşme Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Çeşme Merkez ve Alaçatı başta olmak üzere kentin geneline monte edilen yeni banklar vatandaşlar tarafından da çok beğenildi.

“Kentimizi güzelleştirmeye devam ediyoruz”

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Çeşme Belediye Başkanı M. Ekrem Oran, eski bankların kullanım süresini doldurmanın yanı sıra yenilenen Cumhuriyet Meydanı’na ve Çeşme’ye artık yakışmadığını dile getirerek, “Kentimizi güzelleştirmek için çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Çeşme sahil ve Alaçatı’ya yeni ve modern banklarımız monte edildi, çok da yakıştı, ilçe genelindeki banklarımızı yenileme çalışmalarımız sürüyor. Çeşmemiz’e hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Yorumlar (1)
Hasan sarmış 3 hafta önce
Oran bey çalışyor engelli oto parkını çoğaltalım bilhassa alaçatıya yazın nüfus 3 million bulacak 22 de oto parkları yerin altına alaşımlar yada mümkünse Alaçatı stadının geçiçi olarak oto park yapalım Bedevi
Ben 2 saat dolaştım park yıktı

Sadece 50 ile 100 TL ödetsen var birde aranı çiziyorlarmış biz bilmiyoruz diye kavga ediyorlarmış

Ayrıca alaçatıda oran beye ve yardımcısına yazdırdım oasıs Ağustos park ı çıkan yol üzerindeki yolun kavşak istiyoruz Alaçatı halkı ayrıca sokaklarda biten yangına maruz bırakan oyları temizleyelim 6042 sokak ta ortasında olan Elektirik direğin kaldıralım diye Dilek verdik TEDAŞ topu bld attı bld de TEDAŞ millet zor durumda kazlar oluyor

Aynı kavşak olmadı diye birde yukardan gelen yoldanda yol tek şeride düşüyor diye uyarıcı kevua yok
Trafik polisinde yopu size attı
Oran bey
Rdv da size döyledim

Başarılar oran bey
17°
açık