banner30

banner62

Soyer: Bizim hizmetten başka derdimiz yok

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, haftanın ilk gününe Yarımada'da doğal güzellikleriyle ön plana çıkan Karaburun'da başladı.

İZMİR 31.05.2021, 15:36
Soyer: Bizim hizmetten başka derdimiz yok

Başkan Soyer, Büyükşehir Belediyesi'nin ilçede devam eden yatırımlarını inceledi. Büyükşehir Belediyesi'nin tarihinde olmadığı kadar Karaburun'a yatırım yaptığını ifade eden Başkan Soyer, “Bizim hizmetten başka derdimiz yok. İlçeye son iki yılda 162 milyon liralık yatırım yaptık ve bunlar sürecek” dedi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in, kırsal bölgelerin doğru kalkınma modelleriyle gelişmesine yönelik havza bazlı başlattığı çalışmalar sürüyor. Bu kapsamda geçen hafta Urla'da Büyükşehir Belediyesi'nin yatırımlarını inceleyen Başkan Soyer, bugün de İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Özuslu, Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan, İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Buğra Gökçe, İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılarından Ertuğrul Tugay, Suphi Şahin, Yıldız Devran, Eser Atak, İZSU Genel Müdürü Aysel Özkan, ESHOT Genel Müdürü Erhan Bey ve belediye bürokratlarıyla Karaburun'daydı.

s90180.jpg

Yurttaşlardan yatırım teşekkürü

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Büyükşehir'in yatırımlarıyla planlı şekilde kalkınan Karaburun'da esnafı ziyaret etti. Soyer'i gören ilçe esnafı yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Soyer, muhtarlarla da bir araya gelerek onların taleplerini dinledi.

“Sizinle gurur duyuyoruz”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, daha sonra CHP Karaburun ilçe örgütünü ziyaret etti. CHP Karaburun İlçe Başkanı Erdal Subaşı, Başkan Tunç Soyer'e yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Subaşı, “Sizinle gurur duyuyoruz. İlçemize birçok yatırım yaptınız. Her şey için çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Karaburun Belediye Başkanı İlkay Girgin Erdoğan, Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile uyumlu şekilde çalıştıklarını söyledi. Başkan Soyer'in bugün programının tümünü Karaburun'a ayırdığını belirten Erdoğan, “Başkanımız bizler için çok şeyler yaptı. Bugün de onu aramızda, halkımızın yanında görmek çok güzel. O içimizden biri” dedi.

s922424.jpg

Yorumlar (0)
31°
parçalı az bulutlu