Oğultarhan'dan: 11 bin ağaç sözü

Çevreciliğiyle ve yardımseverliğiyle tanınan İzmir iş dünyasının sevilen ismi Engin Oğultarhan, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in ağaçlandırma kampanyasına destek verdi ve 11 bin ağaç sözü verdi.

Oğultarhan'dan: 11 bin ağaç sözü

Yangınların yol açtığı hasarı en aza indirmek için büyük bir ağaçlandırma kampanyası başlatacaklarını ve ilk adımı da büyükşehir belediyesinin atacağını söyleyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, "Belediyemizde çalışan her personel adına bir fidan dikerek işe başlayacağız. Yaralarımızı sarmaya gayret edeceğiz. Yanan yerlerin bir metrekaresini bile imara açmayacağız. Söz konusu alanların ağaçlandırılması içinse halkımızın da katılacağı bir kampanya başlatmaya ve sorumluluk almaya hazırız. Tarım ve Orman Bakanlığı’na talebimizi iletip, onaylarını isteyeceğiz.” dedi. 

Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in sosyal medyadan yaptığı açıklama sonrası Engin Oğultarhan da aynı şekilde sosyal medyadan cevap verdi. Oğultarhan Kendisi adına 1000 ağaç ve işçilerinin adınada 10000 ağaç bağışlayacağının sözünü verdi.

Çevreciliği ve yardımseverliğiyle tanınan Oğultarhan "Geleceğimizin yanmasına seyirci kalamayız, Yananlar sadece ağaçlarımız değil, geleceğimiz, yüreğimiz ve umutlarımız. Herkes elini taşın altına koyacak. İlk etapta 11 bin ağaç başlangıç olacak." diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2019, 09:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet beşir akpulat
Mehmet beşir akpulat - 4 hafta Önce

Her zaman herşeyin en güzelini en iyisini düşünen engin oģultarhan a hem izmir de yaşayan bir vadandaş olarak hemde yanında çalışan bir kardeşi olarak teşekkürü bir borç bilirim.

Hüseyin Mengüç
Hüseyin Mengüç - 4 hafta Önce

Her daim yanındayız

Muhsin
Muhsin - 4 hafta Önce

Tarhan Gsm her zaman İzmirin gülen yüzü olmuştur....

Pırlant
Pırlant - 4 hafta Önce

Adamsın kardeşimmm

Mert uslu
Mert uslu - 4 hafta Önce

Sen çok yaşa kral abim

SIRADAKİ HABER