banner30

banner62

Konak Belediyesi'ne 'vefasızlık' tepkisi

KONAK Belediyesi'nce Gültepe'de yapımı tamamlanan Spor Kompleksinin adının Naim Suleymanoğlu Spor Kompleksi olarak değiştirilmesi önergesi kabul edilmedi.

İZMİR 18.11.2021, 14:40 18.11.2021, 15:48
Konak Belediyesi'ne 'vefasızlık' tepkisi

Efsane sporcunun isminin değerli bir spor tesisine verilmemesi, bazı kesimlerce tepki çekti. Milli sporcuya vefasızlık olarak nitelendirildi.  Küfür skandalıyla çalkalanan Konak Belediyesi'nden Milli Sporc Naim Suleymanoğlu'na vefasız yapılıdğı yönünde sosyal medyada tepkiler yükseldi. Gültepe'de yapımı tamamlanan spor kompleksinin adının 'Gültepe Spor Kompleksı' konulmasının ardından AK Partinin verdiği önerge kapsamında tesisin isminin, 'Naim Suleymanoğlu Spor Kompleksi' olarak değiştirilmesi önergesi sunuldu. CHP'li Konak Belediyesi'nce teklifin kabul edilmemesi tepki çekti. Ayrıca önergeyi sunan AK Partili yetkililer, 6 aydır önergeye olumlu cevap verilmediğini belirterek eleştirdi. 

Sosyal medyada da tepki mesajları yayınlanırken, "Ülkemizi gururlandıran bir milli sporcumuz, bu güzel salona verilecek en özel isim olabilir. Fakat 6 aydır sebebini bilmediğimiz şekilde olumlu geri dönüş yapılmadı" dedi.

Yorumlar (0)
banner66