banner30

banner62

Bayraklı’nın tesisleri yılbaşına hazır

Bayraklı Belediyesinin her gün yüzlerce konuğu ağırlayan sosyal tesisleri yılbaşı gecesini de keyifli hale getirecek.

İZMİR 28.12.2021, 11:32
Bayraklı’nın tesisleri yılbaşına hazır

Hazırlanan özel yemekler ve canlı müzik sunumları, yılın stresini atmak isteyen vatandaşlara eğlenceli bir akşam yaşatacak. Başkan Sandal “Zorlu bir yılı daha geride bırakıyoruz. Yeni yılı umutla karşılamak için sosyal tesislerimize bekliyoruz” dedi.

HER TESİSTE AYRI PROGRAM

Modern kafe ve restoranlarıyla sosyal yaşama renk katan Bayraklı Belediyesi sosyal tesisleri, yılbaşı gecesi için hazırlıklarını tamamladı. En çok tercih edilen tesisler arasında yer alan Havuz Kafe Restoran, Teras Kafe Restoran, Körfez Kafe Restoran, Değirmen Kafe ve Çınar Kafe için özel programlar oluşturuldu. Leziz yemekler ve canlı müzik eşliğinde 2022’yi karşılamaya hazırlanan sosyal tesisler, konuklarına keyifli bir yılbaşı akşamı yaşatacak. Rezervasyon için detaylı bilgi 0552 828 17 14 numaralı telefondan alınabilecek.

 “DİLEĞİMİZ HUZUR VE SAĞLIK”

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal “Zorlu bir yılı daha geride bırakıyoruz. Yeni yılı umutla karşılamak için tüm vatandaşlarımızı sosyal tesislerimize bekliyoruz. Tesislerimiz için sabit menüler hazırlamadık. Herkes istediği tesiste, bütçesine göre eğlenebilir. 2022’nin tüm yurttaşlarımıza sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)
banner66