banner30

banner62

Başkan Sürekli’den yeni yıl mesajı

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli; yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İZMİR 31.12.2021, 14:56
Başkan Sürekli’den yeni yıl mesajı

Mesajında; 2021 yılının Türkiye’nin ve Türk Milletinin gücünü her şartta koruyup yoluna devam edebildiğini gösterdiği bir yıl olduğuna dikkat çeken Başkan Sürekli; gelecek yılın verilen mücadelelerin meyvelerinin toplanacağı bir yıl olacağını söyledi. Sürekli, “Bir yılı daha geride bırakırken her zaman dayandığımız tek hakikatin yine yolumuzu aydınlattığını gördük. O da milli iradenin gücüdür.  Bu ülke ve millet, her şeyin en güzeline layıktır. 2023’e bir kala, aynı kararlılık ve dirayetle hedeflerimize doğru yürüyoruz.” diye konuştu.

Akan su yosun tutmaz

Başkan Sürekli; mesajında şu ifadelere yer verdi, “Salgına ve dünyada yarattığı kriz ortamına, üzerimize oynanan tüm oyunlara rağmen dimdik ayaktayız ve yolumuza devam ediyoruz. Akan su yosun tutmaz. Milletimizle birlikte; güven ve istikrar zeminini koruyarak, önümüze hangi engel çıkarılırsa çıkarılsın, her şartta akmaya devam ettik. En gelişmiş ülkeler aynı krizlerle küçülürken, biz büyüdük. Aynı hezimetlerde onların elleri ayakları birbirine dolaşırken, biz başa çıktık. Kendi kendine yeten, öz kaynaklarıyla kalkınan ve boyun eğmeyen bir ülke olmanın gururunu, zor zamanlarda olduğu gibi yatırımlarımızla, yerli ve milli üretimlerimizle de yaşadık.  Asla pes etmedik, asla yolumuzdan dönmedik. 2022 yılı her zaman olduğu gibi, ektiklerimizi biçeceğimiz bir yıl olacak.”

2022; iş, üretim ve yatırım yılı olacak…

Önümüzdeki yıl hedeflerinin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla ‘2022-2024 Dönemi Yatırım Programı Hazırlıkları’ kapsamında ilan edildiğini hatırlatan AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli; “2022 yılından başlayarak, kamu yatırım harcamaları tasarrufu azami ölçüde artacak ve kalkınmayı destekleyen alt yapı yatırımlarına öncelik verilecek. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da ifade ettiği üzere; amaç, vatandaşın refah ve mutluluğunu üst seviyelere çıkarmak. İş, üretim, yatırım ve yaşam ortamını iyileştiren nitelikli altyapı yatırımlarına öncelik verilecek. İzmir; Sayın Cumhurbaşkanımız ve bakanlarımızın titizlikle üzerinde durduğu bir şehir. Bugüne kadar pek çok sorununu, bizim inisiyatifimizde olmasa da çözdük. Şehrimizde dönüşümden sağlığa; ulaşıma hatta içme suyuna kadar pek çok yatırım gerçekleştirdik. İzmir için de çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Başkan Sürekli, mesajını şu sözlerle noktaladı; “19 yılı, milletimizin güveni ile yine onlarla omuz omuza geçirdik. 2022 yılında da onların yanında olmayı sürdüreceğiz. Evlerinde, sofralarında, iş yerlerinde olmaya devam edeceğiz. Yeni yılın, ülkemize ve dünyaya her şeyden önce sağlık, bereket ve huzur getirmesini temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle milletimizi ve tüm hemşerilerimi selamlıyor; iyi yıllar diliyorum.”

Yorumlar (0)
banner66