banner30

banner62

Başkan Doğruer, Hemşireler Günü'nü kutladı!

Başkan Doğruer, 5 Mayıs ebeler ve 12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü dolayısıyla sağlık sektörüne önemli hizmetlerde bulunan sağlık çalışanlarını  yalnız bırakmadı.

İZMİR 12.05.2021, 10:39
Başkan Doğruer, Hemşireler Günü'nü kutladı!

Tüm meslek gruplarının özel günlerini ve haftalarını unutmayıp ziyaret gerçekleştirerek gönüllere dokunan Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer Kınık’da görev yapan hemşirelerin 5 Mayıs Ebeler  ve 12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü’nü kutlayarak bu özel günlerinde onları yalnız bırakmadı.

“Daima yanlarında olacağız”

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, “İçinde bulunduğumuz bu zorlu pandemi sürecinde biraz olsun onları mutlu etmek adına sağlık çalışanlarımıza  ziyarette bulunduk. Korona virüs salgının en başından beri virüse karşı cephede, tüm sağlık çalışanlarıyla beraber ebelerimiz hemşirelerimiz doktorlarımız ve tüm sağlık ekibimiz görevlerini başarıyla yerine getirmiştir. Sonsuz bir sabır, özveri, gayret ve sevgiyle mesleğini icra eden tüm ebe ve hemşirelerimizin günlerini kutluyorum. Kendilerine de sağlık diliyorum. Biz daima onların yanında olacağız” diye konuştu.

Yorumlar (0)
24°
açık