banner30

banner62

Acr Acarlar’dan Sevgililer Günü’ne özel kalpli gevrek

Yılbaşına özel kalpli baklava üreten Acr Acarlar’dan bu kez de Sevgililer Günü’ne özel kalpli gevrek sürprizi geldi.

İZMİR 14.02.2021, 11:57 14.02.2021, 15:26
Acr Acarlar’dan Sevgililer Günü’ne özel kalpli gevrek

Ayın 14’ünde birçok ürünü kalp şeklinde çıkaracaklarını aktaran Acr Acarlar Yönetim Kurulu Üyesi Dinçer Acar, “Biz yaklaşık 40 yıldır toplam 28 şubemizle vatandaşlarımıza lezzetli ve kaliteli gıdalar üretiyoruz. İzmir dışında Van’da da şubemiz bulunuyor. Hijyen, kaliteli personel ve fiyat uygunluğu sunmaya çalışıyoruz. Yenilik olarak ‘ne yapabiliriz’ diye düşünüyoruz. Sevgililer Günü’ne özel kalpli gevrek ürettik. Kalpli pastalarımız, kabak tatlılarımız kalp şeklinde olacak. Şu anda yoğunluğumuzu 14 Şubat’a verdik. İzmir Gevreği çok farklıdır. Simit’ten farklıdır. Simit pekmezli soğuk su kazanında pişiriliyor. Biz gevreği ise pekmezli kaynar kazanda pişiriyoruz. Gevreğin hamurunu kaynar kazana atıyoruz. Bir iki dakika kalıyor kazanda. Rengini pekmezden alıyor. Kazanda tam kıvamında kalması gerekiyor. Süzgeçte suyunu çeker. Susamın içine atar. Ustalarımız İzmir Gevreği’ni kalp şeklinde üretti.”

“Ayrıca Sevgililer Günü’ne özel çok güzel pasta çalışmalarımız var. Kabak Tatlısı’nı da kalp şeklinde üreteceğiz. ‘Kalpli Baklava’ yapacağız. Kırmızı kalp şeklinde baklavalarımız olacak. Ürünlerimize daha ‘ne ekleyebiliriz’ diye düşünüyoruz. İzmir’de yıllardır gıda sektöründeyiz. Yeni ürünler yapmanız lazım. Bizden beklentiler var. Müşterilerimiz hatta meslektaşlarımızın bizden beklentileri var. Yeni ürünlerimiz her zaman olacak.”

‘İzmir Bomba’ tatlısı ile ilgili özel projelerimiz var. Ona da ses getirecek çalışmamız olacak. Özel günlere özel ürünlerimizi üreteceğiz”

Yorumlar (0)
30°
parçalı az bulutlu