Alaçatının Sevimli Küçük Ayıcığı Teddy Luxury Alaçatı Hotel

Teddy Luxury Alaçatı Hotel, Alaçatı dokusunun kalbinde eğlence ve konforu bir arada yaşamak isteyenlerin adresi olacak kadar alaçatılı bir otel.

Alaçatının Sevimli Küçük Ayıcığı Teddy Luxury Alaçatı Hotel

Yaz gelince bu İzmir'e birşeyler oluyor. Herkes Alaçatı'da. E haliyle İzmir Hafiyesi olarak bizde yollara düştük. Alaçatı'nın sokaklarında gezereken kim nerde? ne yapıyor? nereler revaçta? kimler gelmiş? kimler gitmiş diye kulağımızı kabarttığız oluyor haliyle. Sessiz sedasız bir butik otelin müşterileri memnuniyeti ile nasıl fark yarattığı kulağımıza geldi. Bizde sessiz sedasız bir bakalım dedik. İşte İzmir hafiyesi kaleminden bir Alaçatı otelinin hikayesi.

Sevimli Küçük Ayıcık.

Teddy Luxury Alaçatı Hotel, Alaçatı dokusunun kalbinde eğlence ve konforu bir arada yaşamak isteyenlerin adresi olacak kadar alaçatılı bir otel. Otel, büyük bahçesi ve havuzu ile sizi karşılıyor. 

Alaçatı Mevkii'nde yer alan Otel 2 katlı ve Alaçatı mimarisinin tüm özelliklerini taşımaktadır. Şık ve konforlu bir şekilde düzenlemiş 10 adet deluxe odasıyla hizmet veriyor. 

Otelde, çocuklu misafirler odalarına, ücretsiz beşik/çocuk yatağı talebinde bulunabilirler. Tüm odalarda, televizyon, uydu yayını ve Wİ-Fİ internet, misafirlerin kullanımına ücretsiz olarak sunuluyor.

Otelde güne, yöresel tatların sunulduğu kahvaltıyla başlayabilirsiniz. Günün devamına ise dilerseniz havuzda, dilerseniz sörf ve çeşitli aktiviteler için Alaçatı ve Ilıca Plajı’nda, dilerseniz de Alaçatı’nın dar sokaklarında dolaşarak devam edebilirsiniz.

Teddy Luxury Alaçatı Hotel; sizleri, Alaçatı'da keyifli ve konforlu bir tatil geçirebilmeniz için  bekliyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2019, 21:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER