Alaçatı’da bir Bedevi

İşte geçen yıl kapılarını açan bu yılda konuklarına eğlenceli dakikalar vaadeden Bedevi Alaçatı ve hikayesi...

Alaçatı’da bir Bedevi

İzmir Hafiyesi sizler için yine yollara düştü. 

Bu seferki durağımız Alaçatı’da Bedevi...

Farkli sektörlerdeki tecrübelerini birleştiren Hakan Özten, Fahri Çağlayan ve Ömer Sinanoğlu’ nun kurduğu Bedevi Alaçatı geçen yıl Çeşme’de farklı rüzgarlar estirmiş ve önümüzdeki yıllar için eğlence sektöründe bir markaya dönüşeceğinin sinyallerini vermişti. 

İşte geçen yıl kapılarını açan bu yılda konuklarına eğlenceli dakikalar vaadeden Bedevi Alaçatı ve hikayesi...

Her mekan ve hikayesinde karşımıza çıkan bir isim olur ama Bedevi Alaçatı’da karşımızda birden çok isim buluyoruz. Belkide mekanı farklı ve eğlenceli kılan özelliklerden biride budur.

Müzik direktörlüğünü Dj Ali Yılmaz yaptığı Bedevi Alaçatı etnik elektronik, deep house, house tarzı müzikleri ile yeni jenerasyon gece kulüplerinin en iyi örneklerinden biri olarak Çeşme’de haklı bir yer edindi kendine. 

Alaçatı’da oldukça merkezi konumda olan Bedevi, haftanın 7 günü açık. Özel günlerde farkli dj performansları ve etkinlikler ile misafirlerini ağırlıyor.

Bedevi Alaçatı bu sene Çeşme’ ye damgasını vuracak.  

Gece 00:00’ dan 03:00’ e kadar kapıları açık olan Bedevi Alaçatı, 01:00’ den sonra özel taş fırınından çıkan aperatifleri, Oldukça keyifli bir sunumla ikram edilen kokteylleri, sıcak ve davetkar atmosferine bir de otoparkı dert etmemeniz eklenince keyifli bir gece sizi bekliyor demektir. 

Mimar Engin Özmen imzasını taşıyan Bedevi Alaçatı, yaklaşık 500 m2 lik alana yayılan tasarımda mekanın kimliğine uygun olarak çöl ambiyansından yola çıkılmış.

Etnik öğelerle çağdaş unsurların birleştiren  Mekanın girişinde misafirleri karşılayan bedevi görselleri ressam Tuğba Hacısüleymanoğlu tarafından hazırlanmış.  

Geleneksel kilim ve halıların üzerine yayılmış sedir ve puflar, modern sinileri ile  mekan tam anlamıyla bedevi ruhunu taşıyor.

Kerpiç sıvalı duvarlarda yer alan halıların görsel baskı grafikleri ise Ege İşlekel imzasıyla mekanın ruhu ile bütünleşmiş.

Eğlenmek isteyenlere tavsiyemizdir.

Bedevi Alaçatı: Haydariye Mevkii Küme Evler no:19 Alaçatı Çesme Tel: 0531 666 26 26  

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2019, 17:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER