Alaçatı Müdavimleri iyi bilir, Meyhane diyince Şerefe derler

 İzmir Hafiyesi Alaçatı sokaklarında müdavimlerinin ballandıra ballandıra anlattığı Şerefe Meyhanenin yolunu tuttu.

Alaçatı Müdavimleri iyi bilir, Meyhane diyince Şerefe derler

Alaçatı Müdavimleri iyi bilir. Meyhane diyince Şerefe derler. İzmir Hafiyesi Alaçatı sokaklarında müdavimlerinin ballandıra ballandıra anlattığı Şerefe Meyhanenin yolunu tuttu.İşte size Şerefe Meyhane hakkında meze tadında biraz bilgi. 

Şerefe Meyhane , 2011 yılında Alaçatı’nın ilk meyhanesi olarak kapılarını müşterilerine açtı.

Zafer Çika ve Yankı Çilek’in ortaklığında Çeşme’nin en sevilen restoran ve meyhanesi olan Şerefe Meyhane ve Şerefe Balık, toplamda 600 misafir ağırlayabiliyor.  Şerefe Meyhane ve Şerefe Balık, Alaçatıdaki pekçok mekanın aksine 12 ay boyunca hizmet veriyor. Şık ve ferah ortamı ile ister arkadaş gruplarınızla ister ailenizle yemeğinizi yiyebileceğiniz; canlı müziklerle gecenin ilerleyen saatlerine kadar keyif yapabileceğiniz harika bir atmosfer sunuyor.

Şerefe  Meyhane ise beyaz tahta sandalye ve masaları ile  bize nostalji yaşatan aksesuarları, süslemeleriyle eski meyhanlerin  keyfini sunuyor. Sofraların vazgeçilmez lezzetlerinden 150 çeşitten fazla mezeleri ve 100 çeşitten fazla birbirinden özel ara sıcak seçenekleri ile damak zevkinize uygun seçenekler bulabilirsiniz. 

Olurda yolunuz bayramda düşerse harika bir bayram programı sizi bekliyor.

11 Ağustosta  Metin Arolat

12 Ağustosta Fettah Can

13-14 Ağustos Ayçin Asan 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER