banner30

banner62

‘Serkan Hamza Midye’ lezzeti paket servisle kapınızda

İzmir’in ve Türkiye’nin midye denilince ilk akla gelen isimlerinden Serkan Hamza Midye, tam kapanma süresince İzmirlilere paket servisle ulaştı.

İŞ DÜNYASI 20.05.2021, 11:06
‘Serkan Hamza Midye’ lezzeti paket servisle kapınızda

Bayram ve sonrasında da devam eden paket servis hizmetiyle İzmir’in birçok semtine firma kendi kurye ekibiyle lezzetli midyeleri ulaştırdı. Pandemi süresince kısıtlamalara göre İzmirliler gel-al ve paket servislerden yararlandı. Paket servis hizmeti Balçova, Narlıdere, Göztepe, Hatay, Yeşilyurt, Üçyol, Konak, Eşrefpaşa, Alsancak başta olmak üzere sipariş miktarına göre diğer ilçe ve semtlere de yapılabiliyor.

Firma yetkilisi Serkan Alak, “Pandemi süresince İzmirliler midye lezzetine ara vermedi. Kısıtlamaların seyrine göre gelip buradan alanlar oldu. Tam kapanmada paket servisle evlerine siparişlerini ulaştırdık. Ayrıca İstanbul başta olmak üzere şehir dışından gelip İzmir’de otellerde konaklayan müşterilerimiz de var. Onlardan da çok paket talebi geliyor. Paket servisimiz için müşterilerimiz 05352614039 numaralı WhatsApp hattından sipariş verebiliyor. Paket servis için kendi motorlu ekibimiz var. Paketlerimiz kısa da olsa geç kalabiliyor. Kuryelerimize iki dakika geç gidin ama güvenli gidin diyoruz. Bizim için çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği çok önemli ve değerli. Kuryelerimizin güvenliği için azami özen gösteriyoruz. Lezzetli ve sağlıklı ürünlerimizi 30-40 dakika içinde adreslere ulaştırıyoruz. Ürünlerimize garanti veriyoruz. Beğenilmeyen ürünleri yenisi ile değiştiriyoruz” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
25°
açık