banner30

banner62

Grafiket Adworks’den İzmir’e Bir Kristal Elma Daha

İzmir’de 2008 yılında kurulan, 20 kişilik kreatif ekibiyle ulusal ve uluslararası alanda yüksek müşteri memnuniyetiyle hizmet veren reklam ajansı Grafiket Adworks, son olarak 2018 yılında Bölge Yarışması Dalında aldığı Kristal Elma’sına bir yenisini daha ekledi. 

İŞ DÜNYASI 05.01.2022, 12:00
Grafiket Adworks’den İzmir’e Bir Kristal Elma Daha

Grafiket, Türkiye’nin en prestijli reklam ödüllerinden Kristal Elma Reklam Ödülleri’nde 2021 yılında Orfa The Standard Vegan markasına yaptığı başarılı ilan çalışmasıyla, Bölge Yarışması Basın-Hızlı Tüketim kategorisinde Kristal Elma ödülünü kazandı.


Kristal Elma ile ilgili duygularını dile getiren Ajans Başkanı Görkem Bozkır, “Ekibi seçmek, ajansı seçmekten daha önemli. Kimse kayığında kürek çekmeyen yolcu istemez. Sürekli kendini geliştiren, cesaretli ve yaratıcı ekip ile Kristal Elma ve Kırmızı Reklam Ödülleri'nin yanına bir yenisini daha eklemenin gururunu yaşıyoruz" dedi. 


Yeni hedefleri hakkında açıklamada bulunan Bozkır, "Her geçen gün gelişen ve büyüyen markalara hizmet etmeyi sürdüren Grafiket’in yeni hedefi ise ulusal yarışmalardan sonra Uluslararası yarışmalarda da kendi sınırlarını aşarak uluslararası pazarda yeni müşteriler edinmek" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
banner66