Haftalık Burçlar

14 Nisan– 20 Nisan Haftası Burçlar

AY, ASLAN BURCU'NDA

----------------

Merhaba Astroloji dostlarım… Bu haftaya, Ay Aslan burcunda başlıyoruz. Özellikle hafta başı mesleki konularda ve yakınlarınızla iletişimde önemli ve güzel haberler gelebilir. Venüs ve Merkür’ün birlikte ilerleyeceği bu hafta, aşk- ilişkiler ön planda. Güzelleşmek için, Salı dışında, diğer günler şanslı etkiler var. 19 Nisan’da Terazi’de Dolunay oluşuyor. Maddi konularda, riskli bir hafta. 20 Nisan’da Güneş Boğa’ya geçiyor.

Koç ve yükselen Koç

Sevgili Koçlar; bu haftaya çocuklar ve aşk yaşamınızı temsil eden alanlarda oldukça yoğun başlıyorsunuz. 17 Nisan günü, Merkür iletişim temsilcisi, burcunuza geçiyor ve oldukça yoğun bir dönemi başlatıyor. Pek çok davete katılarak yalnız kalmakta zorlanabilirsiniz. Cumartesi gecesi, güzellikler ve aşk temsilcisi Venüs burcunuzda ilerlemeye başlıyor. 15 Mayıs tarihine kadar sizinle ve her alanda şans getirecektir.

Boğa ve yükselen Boğa

Sevgili Boğalar; bu hafta aileniz ve yuvanızla  ilgilenerek başlıyorsunuz. Dekorasyon yenilikleri için oldukça güzel açılar bulunuyor. Zevkli ve şanslı ilerlemeniz mümkün. Tabi Jüpiter gerilemesini unutmayın ve fazla harcamalar yapmamaya dikkat edin.  Eşya alım- satımları yapılabilir. Hafta sonu Dolunay etkisi ile sağlığınız ile ilgili bazı sorunlar oluşabilir. Kendinizi yormayın. Cumartesi günü, Güneş burcunuzda ilerlemeye başlıyor.

İkizler ve yükselen İkizler

Sevgili İkizler; bu hafta başı iletişimi yoğun, sevdikleriniz ile keyifli toplantılarda bulunabilirsiniz. Çarşamba Merkür, arkadaşlıklar ve sosyal çevre alanınızda ilerlemeye başlıyor. Oldukça yoğun ve aktif, yardım işleri ile ilgilenebileceğiniz bir ay geçireceksiniz. Enerjiniz en üst seviyede. Cuma günü oluşan Dolunay, sizlerin aşk yaşamında partneriniz ile aranızı açabilir. Ya da varsa çocuklarınız ile ilgili stresli birkaç gün olabilir.

Yengeç ve yükselen Yengeç

Sevgili Yengeçler; hafta başında maddi konularda şanslı etkiler görülüyor. Finansal açıdan güzel haberler gelebilir. İşlerinize odaklanabilirsiniz. 17Nisan’da Merkür, kariyerinizde oldukça yoğun bir iş temposuna başladığınızı gösteriyor. Mayıs ortalarına kadar,daha fazla çalışmanız gerekebilir. 19 Nisan Dolunay’ı, eviniz ve aile büyükleriniz ile ilgili bazı sorunlar ortaya çıkarabilir. Beklenmedik misafirler olabilir.

Aslan ve yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar; haftaya Ay burcunuzda başlıyoruz ve Pazar- Pazartesi günleri gökyüzünde büyük şans açısı oluşturuyorsunuz. Her anlamda, işlerinizi yoluna koyabileceğiniz, güzellik ve aşka dair harika enerjiler alacağınız günlerdir. Beklediğiniz haberler gelebilir. Çarşamba, Koç burcuna geçen Merkür ile, ani seyahatler ve eğitimlere daha fazla zaman harcayabilirsiniz. 19 Nisan Dolunay’ı stresli yapabilir. İletişimde zorluklar yaratır.

Başak ve yükselen Başak

Sevgili Başaklar; Salı ve Çarşamba günleri ay burcunuzda ilerleyecek. Dolayısı ile şanslı bir hafta sizler için. Pek çok işinizi yoluna koyabilirsiniz. 17Nisan’da Koç burcuna geçen Merkür, iletişimde daha sert bir mizaç sahibi yapabilir. Eşinizin maddi konularda desteği artabilir. Bir ay süresince, varsa borçlarınızı hafifletebilirsiniz.  19 Nisan’da maddiyat alanınızdaki Dolunay ise, bazı maddi kayıp ya da yüklü bir faturaya sebep olabilir.

Terazi ve yükselen Terazi

Sevgili Teraziler; hafta başında dostlarınızla keyifli organizasyonlar yapabilir, ani davetler alabilirsiniz. 17 Nisan’da Merkür karşıt burcunuza geçiş yapıyor. Bu konum sizin önümüzdeki bir aylık süreçte, eşiniz, evliliğiniz ile ilgili gelişmeler, yeni kararlar getirebilir. Cuma günü burcunuzdaki  Dolunay ile, kendinizi gergin hissedebilir, uyku sorunları yaşayabilirsiniz. İletişimde agresif ve ani tepkiler verebilirsiniz. Kazalara karşı da dikkatli olun.

Akrep ve yükselen Akrep

Sevgili Akrepler; haftaya oldukça yoğun bir iş temposu ile başlıyorsunuz. Mesleki konularda şanslısınız. 17 Nisan itibariyle Merkür, önümüzdeki bir ay süresince, sağlığınız ile daha fazla ilgilenmenize sebep oluyor. Ertelediğiniz kontroller için uygun süreçte olacaksınız. 19 Nisan’daki Dolunay; Terazi burcunun son derecesinde olduğu için, sizleri de aynı derecede ilgilendiriyor. Agresif davranışlarla kırıcı olmamaya dikkat edin.

Yay ve yükselen Yay

Sevgili Yaylar;hafta başında eğitim ile ilgili konularda bazı girişimleriniz olabilir. Bazı yollar yapabilir, keyifli toplantılara katılabilirsiniz. 17 Nisan’da Merkür sizlerin, çocuklarınız ve aşk yaşamınız temsil eden alanınıza geçiyor ve bir ay boyunca bu konularla sizi meşgul edecektir. Partneriniz ile ilgili kuruntulu bir süreç olacaktır. 19 Nisan’da Dolunay, arkadaşlarınız ile aranızı açabilir. Söylediklerinize dikkat etmelisiniz.

Oğlak ve yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar; bu hafta başında başkalarından beklediğiniz paralarınız için şanslı açılarınız bulunuyor. Maddi kaynaklarınızla  ilgili güzel haberler gelebilir. İyi bir planlama yapabilirsiniz. 17 Nisan sonrası Merkür Koç geçişi ile evinizle ilgilenebilir, güzel aile ortamlarında bulunabilirsiniz. Büyüklerinizin gönlünü almak sizi mutlu edecektir. Evinizde bir değişim yapılabilir. 19 Nisan Dolunay’ı; mesleki konularda gerginlikler yaratabilir.

Kova ve yükselen Kova

Sevgili Kovalar; hafta başında eşiniz ile şanslı ve aşk dolu zamanlar geçirebilirsiniz. Salı ve Çarşamba beklediğiniz paralar gelebilir, ya da ödemeler yapabilirsiniz. 17 Nisan’da Merkür, bir ay boyunca iletişimi arttırıyor. Pek çok seyahatler yapmanız olasıdır.  Yoğunluk sizin için yorucu olabilir. 19 Nisan’da gerçekleşecek Dolunay ise; yurtdışı bağlantılı konular ve eğitim yaşamında stresli günler getirebilir. Sağlığınızı ihmal etmeyin.

Balık ve yükselen Balık

Sevgili Balıklar; bu hafta özellikle Salı ve Çarşamba günleri aşk yaşamınızda şanslı olabilirsiniz. İş ortaklarınız ile bazı anlaşmalar yapabilir, güzel haberler alabilirsiniz. 17 Nisan’da Merkür sizin maddiyat alanınızda bir ay boyunca ilerliyor olacak. Dolayısıyla, aklınız finansal konuları dengelemek için çalışacaktır. 19 Nisan’da Dolunay; kredi, ödemeler ve mahkemeler ile ilgili konularda bazı stresli durumlar ortaya çıkarabilir, dikkatli olmalısınız.

YORUM EKLE