banner30

banner62

MİLYONLUK MEYDAN, İLK YAĞMURDA PERT OLDU

Yapımı aylar süren Çeşme meydan düzenlemesi,  ilk yağmurda pert oldu. Trafiğe kapatılan meydanla ilgili belediyeden her hangi bir açıklama yapılmazken, meydana çıkan yollara uyarı levhası konulmaması vatandaşlara zor anlar yaşatıyor.

GÜNCEL 11.01.2022, 12:44 12.01.2022, 15:21
MİLYONLUK MEYDAN, İLK YAĞMURDA PERT OLDU

Yapımı aylar süren Çeşme Meydanı,  ilk yağmurda pert oldu. Trafiğe kapatılan meydanla ilgili belediyeden her hangi bir açıklama yapılmazken, meydana çıkan yollara uyarı levhası konulmaması vatandaşlara zor anlar yaşatmaya devam ediyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla sadece 4 ay önce açılan Çeşme Meydanı,  yağmurların başlamasıyla  birlikte yerinden çıkan taşlar sebebiyle trafiğe kapatılmak zorunda kaldı.

Yapımına 1.3 Milyon TL harcandığı söylenen meydanın bu durumuyla ilgili belediyeden herhangi bir açıklama yapılmadı. Ayrıca araçlarıyla Dalyan mevki tarafından Çeşme Marina yoluna inmek isteyen vatandaşlar için  yolun  kapalı olduğu gösterecek uyarı levhası  bulunmuyor.

MEYDANDA KAÇAK TEMİZİĞİ

Öte yandan Çeşme Meydanı çevresinde düzenleme başlatan Belediye Başkanı Ekrem Oran,  sahil kenarında bulunan kaçak yapılar için yıkım talimatı vermiş ve yıkımlarına başlamıştı. Başkan Oran verdiği  kararı, kararlılıkla uygulamaya devam ediyor.  Çeşme Meydanın da yıkılan kaçak yapılar yerine ne yapacağı merakla bekleniyor.  

Yorumlar (0)
banner66