banner30

banner62

09.09.2021, 11:00 1469

Gökyüzü eylül ayında oldukça hareketli

10 Eylülde Venüs Akrepteki transitine başlıyor . Bu transit başta Akrepler olmak üzere Yengeç ve Balıklara da iyi gelecek . Kişisel bakımları , giyim kuşamlarına daha özen gösterecekleri bir sürece işaret ediyor . 14 Eylülde ise Neptün ve Güneş karşıtlığı var bir çok konunun üzerini kapatmak isteyeceğiz yada görmezden gelmek isteyeceğimiz bir zaman . Ne yazık ki belirlediğimiz hedeflerimize ulaşmamızı zorlaştırır . Romantizm etkisi olsada belirsizlikler , bağımlılıklar verebilir . 15 Eylülde Mars Terazi burcuna geçiş yapıyor . 17 Eylülde ise Güneş Pluto üçgeni güçlü ve dönüştürücü bir açıyla kendimizi doğru ifade edeceğimiz rahat hissedeceğimize vurgu yapıyor . Önemini yitirmiş konuları geride bırakmanın yeni konularda da aksiyon almamızın zamanı bana göre . 17 Eylül Venüs Satürn karesi aşk ilişkileri adına , beraberlikler adına blokajların yaşanabileceğine işaret ediyor . 21 Eylül Merkür Jüpiter üçgeni eğitim öğrenim için bu konularla ilgili girişimler için süper zamanlar . 
Gelelim bu haftanın Burçlara etkisine  

KOÇ Sevgili Koçlar çok çalışacağınız ve emeklerinizin karşılığını alacağınız bir haftadasınız . İşinizle ilgili yeni atılımlarda bulunabilir ve heyecan duyabilirsiniz . Sağlık konularında dikkati elden bırakmayın mevsimsel geçişlerden olumsuz etkilenebilirsiniz . 
BOĞA Sevgili Boğalar yaratıcılığınızın zirve yaptığı bu hafta yararlı bir oluşumun içinde bulunabilirsiniz . Süregelen birlikteliğiniz var sa herşey çok daha iyiye gidecek . Daha dışa dönük ve sosyal olacağınız bir zaman dilimi 
İKİZLER Sevgili İkizler Venüs ün Akrebe girmesiyle çalışma hayatınızda başarılı işler yapma isteğiniz artacak  iş yerinizde kontrolü elinize alacaksınız iyi bir performans göstereceksiniz . Marşın Teraziye geçmesiyle birlikte cesur ve atak olmanız söz konusu duygusal yaşamınızda gözle görünür bir canlılık ve ahenk olacak . Aynı zamanda motivasyonunuzda yükseliyor . 
YENGEÇ Sevgili Yengeçler Venüs den aldığınız güzel enerjiler aşk yaşamınıza hareket ve tutku katıyor . Fakat partnerinizin üzerinde baskı kurmayın bu durum geri teper ve huzursuz olmasına neden olur . Ailenizden  güçlü destekler alacağınız ve sizlerinde yakınlarınıza destek vereceğiniz olumlu bir haftadasınız .
ASLAN Sevgili Aslanlar duygularınızın çok güçlü olduğu bir haftadasınız , yaşadığınız alanda değişimlere gidebilirsiniz , ailedeki bireylerin onayını almakta sizi mutlu edecek . Yeni bir eğitim , öğrenim planına başlamaya karar verebilirsiniz . Trafikte sakın olmayı denemelisiniz .
BAŞAK Sevgili Başaklar bu aralar kuşkucu yaklaşımlar içindesiniz etrafınızı ve kendinizi huzursuz etmekten öteye gitmiyorsunuz . Bırakın herşey olacağına varsın fazla kuşku , kontrol sizide yıpratır . Anlayışınızı ve empatinizi ilişkilerde öne çıkarın size iyi gelecek . Finansal açıdan uzun zamandır beklemede olduğunuz hareket başlıyor kazanç sizden yana .
TERAZİ Sevgili Teraziler bugünlerde en önem verdiğiniz konu dengede kalmaya odaklanmak . Aşkta ve maddiyatta bunu başarırsanız size mutluluk ve kazanç olarak gelecek . Açık havada yapacağınız yürüyüşler size iyi hissettirecek 15 Eylülde burcunuza geçen Mars cesaret ve gözü peklik verecek enerjiniz artacak potansiyelinizden hoşnut olacaksınız .
AKREP Sevgili Akrepler burcunuza geçen bolluk , bereket , aşk gezegeni Venüs sizlere kişisel bakım , güzellikler , giyim kuşam ve hatta estetik operasyon gibi konularda destekleyici enerjiler verecek misss daha ne olsun . Aynı zamanda duygularınızıda doğru ifade edip ikili ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz . Kısıtlandığınızı hissettiğiniz bir çok konudan özgürleşebilirsiniz . 
YAY Sevgili Yaylar şimdiye kadar kendinize sağladığınız duygularınızı sevdiğiniz ve güvendiğiniz insanlarla paylaşabilirsiniz . Kendinizi ifade ettikten sonra rahatlayacaksınız iş yaşamında yoğun çalışsanızda elde ettiğiniz başarıyı gördüğünüzde yorgunluğunuzdan şikayet etmeyeceksiniz . 
OĞLAK Sevgili Oğlaklar liderlik ruhunuza işlemiş metodlu çalışarak iş yaşamında öne çıkmak isteğiniz egosal tatmin değil etrafınızdaki kişilere planlı çalışıldığında başarıya gidileceğini göstermek . Bir çok insanında sizinle çalışma isteğine tanık olabilirsiniz . 
KOVA Sevgili Kovalar işinizi disiplinli bir hale getirme çabalarındasınız , az laf çok iş mottonuz olmuş . Planlarınız sizi gelecekte istediğiniz noktaya taşıyacak gibi görünüyor . Yeni yerlere keşif , yolculuklar yapabilirsiniz . 
BALIK Sevgili Balıklar ikili ilişkilerde tartışmalardan , negatif ortamlardan özellikle  kaçının . Geçmişte yaptığınız hatalardan gereken dersi çıkarmışsınız ve temkinli hareket ediyorsunuz . Bu aralar ticaret alım satım işlerinden yana çok şanslı ve kazanacaksınız hatta bir mirastan yararlanabilirsiniz fiziken çok yorulmayın.

Yorumlar (0)
26°
parçalı az bulutlu