banner7

İLK ZİYARET BAŞKAN PEKDAŞ'TAN

İzmir medyasına yeni bir soluk getiren İzmirGazetesi’ne ilk ziyaret Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş'tan geldi. "Hayırlı olsun" ziyaretinde bulunan Başkan Pekdaş, "İzmir medyasında ciddi bir boşluk var. İzmirGazetesi'nin bu boşluğu dolduracağına inanıyorum" dedi.

İLK ZİYARET BAŞKAN PEKDAŞ'TAN

www.izmirgazetesi.com.tr adresinden yayın yapacak internet haber portalı, İzmirGazetesi adıyla haftalık gazete ve 98.6 frekansında yayın yapacak Radyo İzmir ile 3 koldan faaliyet yürütecek medya grubunun ilk ziyaretçisi Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş oldu.

İzmirGazetesi’nin Mistral Tower’daki çalışma ofisini ziyaret eden Başkan Pekdaş, "hayırlı olsun" temennilerini iletip başarılar diledi. Başkan Pekdaş, "İzmir’de medya kuruluşları anlamında önemli bir boşluk var. Bu boşluğu doldurmanızı umuyorum. Hayırlı, uğurlu olsun" diye konuştu.

YÖNETTİĞİ KENTE TEPEDEN BAKTI

Genel Yayın Yönetmeni Abdi Karagözoğlu, Genel Müdür Demet Kebapçılar, Koordinatör Yazı İşleri Müdürü Mustafa Akbaş, Yazı İşleri Müdürü Hürol Dağdelen ve Spor Müdürü Abdullah Çelebi ile birlikte ofisi gezen Başkan Pekdaş, 45. kattan Konak Belediyesi’nin sınırlarını gösterdi. Yönettiği kente tepeden bakan Başkan Pekdaş, İzmirGazetesi’nin ofisini çok beğendi.

Genel Yayın Yönetmeni Karagözoğlu, basın meslek ilkelerine uyan, 10'dan fazla basın emekçisinin görev yapacağını, internet sitesi radyo ve pazar günleri çıkacak 24 sayfalık gazete için çalıştıklarını belirterek, “Gazetemiz Konak ilçesi sınırlarında kalıyor, bu nedenle ilk ziyareti Sayın Sema Pekdaş’ın yapması bizi ayrıca memnun etti. Kendisine ziyareti nedeniyle çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2019, 18:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet hudaverdi izmire layık olacaksın o
Ahmet hudaverdi izmire layık olacaksın o - 7 ay Önce

İzmire layık olacaksınız eminim

Celâl KITER
Celâl KITER - 6 ay Önce

Hayırlı olsun,inşaAllah en kısa zamanda Ege bölgesine hitab edersiniz

Turan Keser
Turan Keser - 6 ay Önce

Tebrikler. Hayırlı olsun:)
ÇALIŞMALARIMIZDA BAŞARILAR DİLİYORUM :) TURAN KESER

Behçet Şen
Behçet Şen - 6 ay Önce

"Ben Atatürk armasının,posterinin takılmasına karşıyım" diyen bir kişinin desteklediği gazeteden TÜRK MİLLETİNE YARAR GELMEZ..ANCAK AYRILIKÇI KÜRTLERE FAYDASI OLUR..!"

SIRADAKİ HABER