banner30

banner62

Dünya çapında en iyi 10 sigorta acentesinden biri Türkiye'den

GENEL 09.02.2021, 13:51
Dünya çapında en iyi 10 sigorta acentesinden biri Türkiye'den

Dünyanın en büyük global sigorta ve varlık yönetimi sağlayıcılarından biri olan Generali Grup'un dünya çapında 2020 yılının en iyi 10 acentesi arasında Türkiye'den de bir acente yer aldı. Sakarya'da sigortacılık hizmetleri sunan Özada Sigorta Aracılık Hizmetleri, Generali'nin 2020 yılı özelinde en iyi 10 acentesinden biri seçilirken, toplamda 300 acentenin finale kaldığı Global Acente Mükemmeliyet Yarışması'nı da kazanan acenteler arasında yer buldu.

En iyi 10 acente 9 ülkeden çıktı

2020 yılının en iyi acenteleri listesinde İtalya 2 acente ile yer alırken, Türkiye'yi temsil eden Özada Sigorta Aracılık Hizmetleri'nin dışında Slovenya, İspanya, Arjantin, Avusturya, Hindistan, Fransa ve Macaristan'da hizmet sunan Generali acenteleri ilk 10'da sıralandı.

Seydi Demir: "Generali Türkiye ve Türkiye için büyük bir başarı"

2014 yılında Sakarya'da kurulan Özada Sigorta Aracılık Hizmetleri'nin global çapta ilk 10'da yer almasıyla ilgili açıklamada bulunan Generali Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Seydi Demir: "Özada Sigorta Aracılık Hizmetleri'nin başarısı, bugünün teknolojilerini kullanan bir sigorta acentesinin kendi profilini oluşturmasının, müşterileriyle bağlarını güçlendirmesinin ve işini büyütmek için bir sigorta acentesinin neler yapabileceğinin iyi bir örneği. Özada Sigorta Aracılık Hizmetleri ve kurucusu Cüneyt Demir, doğru dijitalleşme ve sosyal medya kullanımı sayesinde acentesinin günümüz şartlarında başarılı olmasını sağlamıştır. Generali Türkiye ve Türkiye için büyük bir başarı olarak gördüğüm bu gelişme dolayısıyla Cüneyt Demir ve ekibini kutluyorum." dedi.

Yorumlar (1)
Kulyyeva Şahla 9 ay önce
Gerçekten kıssa bir zamanda bu kadar ösüş inanılmaz ürünleriň benzeri yok mücevher gibi kazanç pilan harika iyi ki Jeunesse doğru zaman doğru karar aldygymdan mutluyum Liderim Selman Olgun sizide tebrik ederim . Teşekür ederim . Siziň gibi Enes Olgun gibi Liderlerimiz varken Başarılı insanlariň ayak izlerini takip ederek inşAllah bu karyerlerde kendimide görebiliyorum
17°
açık