banner30

banner57

Keskinoğlu Buharkent’te fabrika kuracak

Dünya Food ve By Keskin markalarıyla piliç işleme ve paketleme fabrikası kuracak olan Keskin Keskinoğlu’na Buharkent Organize Sanayi Bölgesi’nde yer tahsisi yapıldı.

FLAŞ HABER 21.02.2021, 12:08 21.02.2021, 12:50
45
Keskinoğlu Buharkent’te fabrika kuracak

Buharkent Organize Sanayi Bölgesi’ne yatırımlar gelmeye devam ediyor. Son olarak Dünya Food ve By Keskin markalarının sahibi Keskin Keskinoğlu’na Buharkent OSB’de yer tahsisi yapıldı. Belediye Başkanı Mehmet Erol, Keskin Keskinoğlu’na tahsis belgesini takdim etti. İlk etapta 1200 metrekarelik alanda piliç işleme ve paketleme tesisi kuracak olan Keskinoğlu’nun önümüzdeki günlerde fabrikanın inşaatına başlayacağı öğrenildi.

ALT YAPI HAZİRANDA TAMAMLANACAK


Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, gelişmeyi sosyal medya hesabından paylaştı. Başkan Erol paylaşımında “Yakın zamanda inşaatına başlanacak olan piliç İşleme tesisimiz, ilçemize, Aydın’ımıza ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı. Organize Sanayi Bölgesi’nde alt yapı çalışmalarının son aşamaya geldiğini belirten Başkan Erol haziran ayında alt yapının tamamlanmış olacağını açıkladı.

Yorumlar (0)
16°
açık