banner30

banner57

Altay’ın efsane ismi Eyüp Necimoğlu’ndan “Dinamik Grup”a tam not

İzmir Spor Kulüpleri Birliği Vakfı’nın (İZVAK) mart ayında yapılması planlanan yönetim kurulu seçimi öncesi İZVAK Dinamik Grup’a bir destek de Altay'ın yönetim kurulunda çeşitli görevlerde bulunan, futbol şube başkanlığı ve asbaşkanlık görevlerini üstlenen Eyüp Necimoğlu’ndan geldi.

FLAŞ HABER 22.01.2021, 21:05
189
Altay’ın efsane ismi Eyüp Necimoğlu’ndan “Dinamik Grup”a tam not

Türkiye Tenis Federasyonu Başkan Vekili Bülent Necimoğlu’nun ağabeyi olan Eyüp Necimoğlu, “Dinamik Grup”un İzmir sporu adına çok önemli bir hamle olduğunu vurguladı. Bülent Necimoğlu’nun spora her zaman yakın bir isim olduğunu belirtten Eyüp Necimoğlu, “Kardeşim Bülent, kendini teniste kanıtladı. Sporun içinden, sporu seven bir karakteri var. Emre Sarıgedik ile güçlerini birleştirerek çok güzel bir adım attılar. Dinamik Grup da İzmir için yararlı bir oluşum. Sporumuzu ileri taşıyacaklarından şüphem yok” şeklinde konuştu. 

‘İzmir için çok güzel olacak’

Dinamik Grup’taki isimlerin tek tek değerli olduğunu söyleyen Eyüp Necimoğlu, “İzmir spor camiaları açısından oldukça zengin bir yer. Son dönemlerde de farklı branşlarda çok başarılı işlere imza atıldı. Bu başarıların desteklenmesi ve artırılması açısından bu grup çok önemli. İzmir yeni bir spor yüzüne kavuşacaktır. İzmir için Dinamik Grup çok güzel olacak” dedi. Altay camiasını desteğe davet eden Eyüp Necimoğlu, “Ailemizin İzmir sporu için yaptığı işler ve kattığı değer ortada. Bunu herkes biliyor. Kardeşimin ve Emre Sarıgedik’in oluşturduğu birliğe Altay camiası da destek vermelidir. Tekrardan spor camiasına döndüğümüz için çok sevinçliyim” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
16°
açık