Öğretmenlerin yemeğine idrar katmışlar

Amerika’nın Ohio eyaletindeki Delaware County Mahkemesi'nde görülen davada öğrencilerin öğretmenlerin yemeklerine idrar karıştırdıkları ve bunları sosyal medyada paylaştıkları ortaya çıktı.

Öğretmenlerin yemeğine idrar katmışlar

Amerika’nın Ohio eyaletindeki  Delaware County Mahkemesi'nde görülen davada öğrencilerin öğretmenlerin yemeklerine idrar karıştırdıkları ve bunları sosyal medyada paylaştıkları ortaya çıktı. Mide bulandıran korkunç olayla ilgili ayrıntılar şok edici ayrıntılar şöyle;

Olay tarihinde hepsi 14 yaşında olan öğrenciler, yıl sonu etkinlikleri kapsamında düzenlenen bir yemek yarışması sırasında öğretmenleri için hazırladıkları krep ve tavuk yemeklerini pisletme planları yaptı.

Yemeklerin hazırlanması esnasında öğrencilerden biri, kendi menisini krepin içine dökerek öğretmenlerden birine servis etti.

Aynı etkinlikte en az iki öğrencinin, barbekü sosuna idrarını karıştırarak tavuğun yanında tabağa koyduğu, bu tabağı sundukları öğretmenin de tavuğu barbekü sosuna batırarak yediği belirtildi.

Skandal olayın, 'şaka amaçlı' suçun işlendiği sırada çekilmiş videolar sosyal medyada paylaşıldıktan sonra gün yüzüne çıktığı kaydedildi. Öğrenciler hakkında 'öğretmene karşı ağır suç işleme' suçlamasıyla açılan davanın ilk duruşması 16 Eylül'de görülecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER