banner30

banner62

Dönerciye kızdı, "İşletmeyi kapatın" dedi

Denizli çarşısında maske denetimine çıkan Vali Ali Fuat Atik, esnaf ziyaretleri sırasında kendisini tanımayıp işine devam eden döner ustasına sinirlendi, işletmenin kapatılmasını istedi. Sosyal medyadan kendisine büyük tepki gösterilen Vali Atik, özür dilemek zorunda kaldı.

DENİZLİ 18.10.2020, 19:49 18.10.2020, 21:08
Dönerciye kızdı, "İşletmeyi kapatın" dedi

Denizli’de esnaf ziyaretleri yapan Vali Ali Fuat Atik, ziyaret sırasında kendisini tanımayarak işine devam eden ve kendisiyle sohbet etmek istemeyen dönerciye sinirlenerek, eldiven takmıyor diye işletmenin kapatılmasını istedi. Idönerci Üzeyir Yazır'a "Maskeniz niye takılı değil" diye soran Atik, koronavirüs salgınının ilk yayılmaya başladığı günlerde maske takmayı reddederek “Korona neredeyse gelsin beni bulsun” sözleriyle gündeme gelen Yazır’ın, “Gebermek istiyorum, canıma yetti” cevabı üzerine işletmenin kapatılmasını istedi. Vali Atik, halkın tepkisi üzerine esnaftan özür diledi, şu açıklamayı yaptı:

"Gün boyu yapılan denetimin getirmiş olduğu yorgunlukla işletme çalışanı ile yaşanan diyalogda şahsımın yaklaşımı, üslubum ve kullandığım ifadenin gönül kırıcı bir yaklaşım içermesi hakikaten beni de üzdü. Bu sebeple vatandaşımızdan bu tutum ve yaklaşımım sebebiyle özür diliyorum."

Yorumlar (0)
29°
açık