banner30

banner62

02.10.2021, 22:23 2394

Bugünlerde gökyüzü burçlara ne gibi etkiler veriyor?

KOÇ Sevgili Koçlar oldukça şanslı günlerden geçiyorsunuz. Geçtiğimiz ay yaşadığınız talihsizlikler geride kalıyor. Zaman zaman içsel sıkıntılarınız olsada genelde pozitifsiniz. Aşk yaşamınıza gelince sevdiğinizin üzerine düşebilirsiniz ama unutmayın sizlerinde şımartılmaya ihtiyacınız var.  İş hayatınızda güzel fırsatlar yakalayıp başarılı olma şansınız çok yüksek. Kötü giden bir durumu avantaja dönüştüreceksiniz. 

BOĞA Sevgili Boğalar yüksek tempolu günlerden geçmektesiniz, iş yaşamınızda hırslarınız olabilir. Amaçlarınıza yönelik çalışmalar başarı kapılarınıda açacak. Yorgunluktan kaynaklanan sağlık sorunları yaşamanız mümkün, aralarda molalar vererek sağlıklı beslenerek bedeninizi güçlendirebilirsiniz. Aşk yaşamınız durağanlaşmış bu durum partnerinizide üzüyor aşk yaşamınızı canlandırmalısınız. 

İKİZLER Sevgili İkizler yüksek enerjinizle bu aya adapte olmaktan zorlanabilirsiniz. Yönetici gezegeninizin retro hareketi biraz zihinsel karışıklığa neden olurken enerjinizide düşürebilir. Geleceğinizle ilgili güzel planlar yapabilirsiniz, ilişkilerinizi gözden geçirerek mantıklı davranışlar sergileyebilirsiniz. Yaşamın güzel yanlarından keyif alacaksınız.

YENGEÇ Sevgili Yengeç önemli konularla ilgili alacağınız kararlar size ve çevrenize iyi gelecek çevrenizin desteğine ihtiyaç duyuyorsunuz aldığınız destekle moral ve motivasyon artışı yaşayacaksınız . Mutluluk ve güven duyacağınız bir ilişkiye başlamanız an meselesi . Finans konularını biraz ciddiye alın farkına varmadan büyük harcamalar sonradan size sıkıntı verebilir . 

ASLAN Sevgili Aslan bu dönemde en çok talep ettiğiniz konu iş yaşamında başarılı işler yapıp adınızdan söz ettirmek ancak önce zihinsel karışıklığınızdan kurtulmalısınız ki iş yaşamında başarılı işler yapabilesiniz. Kişisel gelişim ilgi alanınız olabilir. 

BAŞAK Sevgili Başak bu aralar yaşama dair her konuda zorluklar yaşıyor olabilirsin, bunlardan en önemlisi kafa karışıklığı yaşıyor olmanız ve ikili ilişkilerde sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Sosyalleşin arkadaşlarınızla zaman geçirin. Doğru zamanda doğru işlere adım atarsanız iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. 

TERAZİ Sevgili Terazi bir takım problemleriniz çözüm bekliyor bu ayın kolay geçmeyeceğini aylardır söylüyorum. Elbette sorunlarınıza çözümler bulacaksınız ancak geniş zamana yayarsanız. Eşinizle yada partnerinizle yaşadığınız sorunları konuşarak halledebilirsiniz hiç bir işinizi sürüncemede bırakmayın. Insanlarla olan iletişiminizde sert bir üslup kullanmayın karşı farkına varmadan etrafındaki kişileri kırabilirsiniz. Söz ağızdan çıktıktan sonra o sözlerin esiri olmak istemezsiniz tabiki.

AKREP Sevgili Akrep maddi ve manevi iyi koşullarda olduğunuz halde hiç birşey yolunda gitmiyormuş gibi hissediyorsunuz oysaki şanslı bir dönem sizler için. İşinizle ilgili önceden girişimde bulunduğunuz konuların meyvelerini toplamaya başlayacaksınız. Çevrenize karşı egolu davranışlarda bulunabilirsiniz etrafınız tarafından hoş karşılanmayacak. İkili ilişkilerde sevgi ve saygı önceliğiniz olmalı.

YAY Sevgili Yay geçtiğimiz aylarda çok üzülürdünüz doğal olarak bu ay içinde çok umutlu değilsiniz. Endişe ve bir takım zorluklar sizi yıldırmış . Fakat zodyağın iyimser, merhametli ve şanslı bireyleri olan Yaylar her zorluğun üstesinden gelmeyi başarır dolayısıyla insanlarla kurduğunuz güçlü iletişimle sizi mevcut durumunuzdan feraha çıkartacak. Aşk yaşamınızla ilgili bir başlangıç yapmak istiyorsanız ani kararlar almayın karşı tarafı tanıyın sonra kararınızı verin.

OĞLAK Sevgili Oğlak çalışkan, hırslı, inatçı Oğlaklar çok mutlu olacağınız bir döneme adım attınız. İş yerinde sorumluluklarınız artacak ama asla şikayetçi olmayacaksınız size göre işleyen demir ışıldar. Yada ürettiğiniz zaman şifalanıyorsunuz. Güzel gelirler elde edeceksiniz. Fakat aşk yaşamında ayrılıklar, bitişler kaçınılmaz  görünüyor, biraz sabırlı davranırsanız ilişkinizde toparlarsınız. 

KOVA Sevgili Kova finansal konularda dikkati elden bırakmayın, ödeme sıkıntıları yaşayabilirsiniz, finansal açıdan önlemci olmalısınız. Aşk mevzularında ilişkiniz çok güzel bir hal alırken, bekar Kovalar yeni tanışmalar, yeni heyecanlar yaşayabilir. Günlük yaşamınızda ufak tefek sorunlar oluşsada üstesinden gelecek güçtesiniz. 

BALIK Sevgili Balıklar bugünlerde sevdiklerinizi ve kendinizi çok ihmal etmişsiniz bu durumdan elbette hoşnut değilsiniz ama moralinizi yükseltmek için sevdiklerinizlede kendinizlede ilgilenmelisiniz  motivasyona ihtiyacınız var. İşlerde yaşanan karışıklıklar, aksaklıklar sizi bir hayli bunaltmış kaosa tahammülünüz yok yakın zamanda tüm sorunlarınızı geride bırakacaksınız.

Yorumlar (2)
Zeynep 3 hafta önce
Çok doğru tespitler
Zeynep 3 hafta önce
Çok doğru tespitler. Bayılıyorum seni okumaya dinlemeye
17°
açık