banner30

banner62

04.08.2021, 21:51 3114

8 Ağustos Aslan Yeniayında Bizleri Neler Bekliyor?

Sevgili okuyucularımız ne yazıkki geçtiğimiz günlerde Mars Jüpiter karşıtlığını yaşadık ve bu bizlere malesefki bunaltan sıcaklar ve kahreden orman yangınları olarak geldi . 8 Ağustosta 16.14 Aslan burcunda  gerçekleşen Yeniay yeni umutları da beraberinde getirir demek isterim tabiki ama öyle değil   . Aslında Yeniaylar başlangıçları temsil eder lâkin Uranüsün kare açısı bizi şok eden başlangıçlarada fırsat verir . Ağustosun 5 ve 16 sına kadar Yeniayın etkilerini hissedeceğiz 15 gün boyunca kalp , omurga , sırt bölgesine dikkat etmeliyiz sıcaklarda çok dışarda bulunmamalıyız özellikle sağlık sorunu olan kişiler dahada dikkatli olmalı . Yine uçak kazaları , otoritenin karşı karşıya gelmesi , isyankar davranışlar vs olasılıklar dâhilinde , aynı zamanda deniz yada sulardan gelebilecek tehlikeler deniz kazaları , seller görülebilir . Aslan burcu temaları öne çıkabilir eğlenmek , çocuklar , aşk , liderlik , yatırım araçları gibi konularda son derece dikkatli olmanızda yarar var çünkü Uranüsün kare açısı kontrolümüzün dışında olaylara sebeb olabilir . Tüm bu olumsuzlukların yanı sırada yaratıcılık gerektiren konularda başarı şansını yükseltir . Yeteneklerinizi açığa çıkarmanın tam zamanı .

KOÇ sevgili Koçlar havada aşk kokusu var . Yeniay aşk evinizi harekete geçiriyor . Sıradışı aşklara yönelebilirsiniz . Çocukları olan Koçlar ise tüm ilgisini çocuklarına yöneltebilir . 

BOĞA Sevgili Boğalar radikal bir değişim içine girebilirsiniz . Ev taşıma , ev alma , semt , şehir hatta ülke değişimi bile olabilir . Gittiğiniz yollarda tatilde sürpriz bir aşk olası .

İKİZLER  Sevgili İkizler finansal açıdan sürpriz gelişmeler var beklemediğiniz anda elinize geçen fırsatları iyi değerlendireceksiniz . Bu aralar teknolojik cihazlara ilgi duyabilirsiniz . Araç alımıda olabilir . Yatırım yaparken iki kez düşünmelisiniz sonradan üzülmemek adına .

YENGEÇ  Sevgili Yengeçler gelirinizdeki artış sizleri mutlu edecek ama harcamalarınıza dikkat etmenizde gerekiyor bazen evdeki hesap çarşıya uymuyor . Yeni tanışmalar aşklar hayatınızı renklendireceğe benziyor .

ASLAN Sevgili Aslanlar Yeniaya ev sahipliği yapıyorsunuz dış görünüşünüzde değişikliğe gidebilir , tarzınızı değiştirebilirsiniz kişisel bakımınıza önem vereceksiniz estetikle ilgili hızlı kararlar almayın derim . Kariyer planlarınız tıkır tıkır işleyecek ve finansal sıkıntılarınız sona erecek .

BAŞAK Sevgili Başaklar bunalmış hatta yaşamdan bezmiş haldesiniz . Bir an önce Yeniayın etkisini hissetmeye çalışın uzun zamandır karamsar duygularla cebelleşsenizde hayat devam ediyor . Yeni bir aşk ve yeni bir bakış açısına sahip olmalısınız .

TERAZİ Sevgili Teraziler geleceğinizle ilgili hayallerinizi gerçek kılacağınız şanslı bir dönemdesiniz . Mutlaka değerlendirmelisiniz . Parasal konularda önlemci olmalısınız Uranüs sizlere ani para kayıpları yaşatabilir .

AKREP Sevgili Akrepler iş yaşamınızla ilgili güzel bir zaman , önemli bir projeyi üstlenebilirsiniz , başarılı olmanız olası ama aileniz ve yakınlarınızdan gerekli desteği almamak sizi biraz üzebilir durmayın üzerinde .

YAY Sevgili Yaylar seyahatlerinizde artış olabilir tabiki bu durumdan şikayetçi olmazsınız . Yurtdışı , eğitim ve lisans dan dolayıda bu geziler gündeminizde yer alabilir . Mesleki yaşamınızda terslikler olsada çözüm odaklı davranacaksınız . 

OĞLAK Sevgili Oğlaklar ortaklaşa yaptığınız işler , sigorta , prim , alacaklar ve ödemelerle ilgili konularda ciddi rahatlamalar olacak . Bu dönem aşk konularında bir takım hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz .

KOVA Sevgili Kovalar önemli girişimler , yeni bir iş yeni bir aşk hatta yeni bir ortaklık hayatınıza heyecan katacak . Aşk yaşamayan yalnız Kovalar yeterince bunalmışsınız acele etmeyin  . Ciddi bir aşk yaşamak istiyorsunuz ama engeller var önce engelleri ortadan kaldırın .

BALIK Sevgili Balıklar uzun zamandır bekledikleri işe kavuşabilirler . Işinden memnun olmayan Balıklarda iş değişimine gidebilirler . Bu sıralar aşkınıza gereken özeni göstermelisiniz olası bir kriz yaşamamak için .

Yorumlar (0)
32°
parçalı az bulutlu